Bes Yolculuğunda HDI Fibaemeklilik'i seç,
Pegasus'tan BolPuan kazan!

Dilediğin yere rahatça uçabilmen için artık 7500 BolPuan Hoş Geldin Hediyesi !
Hadi sen de hemen Bireysel Emeklilik’e giriş yap, %30 devlet katkısından yararlan.
Birikimlerin büyüdükçe BolPuanların da büyüsün
Ayrıca bir müjdemiz daha var, 18 yaşından küçük çocuğun için de BES yaptırabilirsin!

Ne Kazandırır?

7500 BolPuan
Hoş Geldin Hediyesi
Her ay
BolPuan Sadakat Hediyesi
Kazandığın BolPuan ile istediğin yere uçarsın!
İlk BolPuan yüklemesi iki aylık cayma süresinin sonunda yapılacaktır. Sadakat hediyesi bireysel emeklilik sözleşmesi yaşadığı sürece her ay yüklenecektir.

BES Birikimlerim Pegasus'ta Ne Kadar BolPuan Kazandırır?

BES birikiminizdeki devlet katkısı hariç toplam tutarı yazarak 1 yıl sonunda kazanacağınız BolPuanı hesaplayabilirsiniz.
TL
Yeniden Hesapla

1 yılın sonunda toplam

8.000 BolPuan

* BES birikiminizdeki devlet katkısı fonunuz ve Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu (BEFAS)’tan alıp/sattığınız fonlarınız hariç ilgili aydaki toplam fon büyüklüğü baz alınacaktır.

Avantajlardan yararlanmak için
hemen formu doldur,
seni arayalım!

Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verileri koruma kanunu hükümlerine uygun olarak güvenli ortamda alınmakta ve saklanmakta olup kişisel verileriniz ile ilgili aydınlatma metnine https://www.hdifibaemeklilik.com.tr/hakkimizda/kisisel-verilerin-korunmasi internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

HDI Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerine, iki aylık cayma süresi bitiminden sonra Pegasus’tan 7.500 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay HDI Fibaemeklilik'in kurucu olduğu HDI Fibaemeklilik fon büyüklüğünün (devlet katkısı ve Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu (BEFAS)'nda seçilen fonlar hariç) %0,5/12’si (binde 5 bölü 12’si ) kadar BolPuan hediyesine hak kazanacaktır.

 • Sadakat Hediyesine hak kazanmak için devlet katkısı fonunuz ve Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu (BEFAS)’tan alıp/sattığınız fonlarınız hariç fon büyüklüğünüz en az 10.000 TL olmalıdır.
 • Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.
 • Kampanyadan yalnızca HDI Fibaemeklilik “Sadakat Emeklilik Planı Pegasus 7500 BolPuan Grubu” altında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, HDI Fibaemeklilik’te başlattığı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus BolBol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.
 • Pegasus BolBol üyesi tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin katkı payı ve emeklilik planında varsa giriş aidatının ödenmesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin başlangıç tarihinden itibaren iki aylık cayma süresi sonrası devam etmesi şartı ile, cayma süresinin bitiş tarihini takip eden yedi işgünü içerisinde, Pegasus BolBol hesabına, 7500 BolPuan Hoşgeldin Hediyesi yüklenir.
 • Uçak bileti satın almak ve BolPuanlarınızı uçak biletine dönüştürmek için Pegasus websitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyelerine, Sadakat Hediyesi olarak, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay HDI Fibaemeklilik'in kurucu olduğu HDI Fibaemeklilik fon büyüklüğünün (devlet katkısı ve Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu (BEFAS)'nda seçilen fonlar hariç) %0,5/12’si (binde 5 bölü 12’si ) kadar Bolpuan yüklenecektir. İlki Hoşgeldin Hediyesi ile eş zamanlı olarak, devam eden aylar ise ayın ilk 7 işgünü içerisinde, Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir.
 • Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’ne yatırılan katkı payı tutarları Emeklilik Yatırım Fonlarında değerlendirilmektedir. Yatırılan katkı payı tutarı ve fon getirisi sözleşmenin fon büyüklüğünü oluşturmaktadır.
 • Pegasus BolBol üyesinin bu kampanya kapsamında BolPuan’a hak kazanabilmesi için, BolPuan’ın hesabına yatırıldığı tarihte, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin devam ediyor olması şarttır.
 • Yukarıdaki koşulları sağlayan ve birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan müşteriler için; 7500 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” bir kereye mahsus yüklenecek olup, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı “Hoşgeldin Hediyesi” kazanımı olmayacaktır. Sadakat Hediyesi, yukarıdaki şartlar sağlandı ise, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı yüklenecektir.
 • HDI Fibaemeklilik’te daha önce başlatılan bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan ve plan değişikliği ile “Sadakat Emeklilik Planı Pegasus 7500 BolPuan Grubu”na gelen Pegasus BolBol üyeleri “Hoşgeldin Hediyesi”’nden yararlanamayacak olup “Sadakat Hediyesi”nden yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan 18 yaş altı katılımcılar da faydalanabilirler.
 • 18 yaşından küçük katılımcılar için Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan kanuni temsilcisinin Pegasus BolBol üyesi olması koşulu ile kampanya koşullarının sağlanması durumunda “Hoş Geldin Hediyesi” ve “Sadakat Hediyesi” kanuni temsilcinin Pegasus BolBol hesabına yüklenir.
 • 18 yaşından küçük katılımcılar, 18 yaşını doldurduktan sonra katılımcı olarak kendi adlarına Pegasus BolBol üyeliğine bağlı cep telefonu numarasını HDI Fibaemeklilik’e bildirerek BolPuan kazanmaya devam edebilecek olup, kendi adına Pegasus BolBol hesabı bulunmaması halinde, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.
 • Pegasus ve HDI Fibaemeklilik kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.