Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Bes Planlarımız

Müşteri Hizmetleri Hattımız

Tüm sorularınız için 444 82 72 Numaralı Otomatik Katılım Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Bizi Arayın


HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Otomatik Katılım - OKS

Cayma İşlemi Hakkında

İşverenin tarafından otomatik olarak dahil edildiğin sistemden başlangıç dönemi olan 2 ay içinde kendi isteğin ile çıkabilirsin. Bu senin cayma hakkındır. Aşağıda cayma hakkını nasıl kullanabileceğini açıkladık.

Otomatik Katılım Sistemi’nde Kalırsan Elde Edeceğin Avantajlar Nelerdir?

  • Mevcutta bireysel emeklilik sisteminde sözleşmesi olup Devlet Katkısı alan çalışanlar, Otomatik BES’lerinden de ayrıca Devlet Katkısı alabilecek!
  • 2 ay içinde caymayan katılımcılara limite ek olarak 1.000 TL ek Devlet Katkısı taahhüt edilecek ve hak ediş şartlarına tabi olmak kaydıyla ödeme gerçekleştirilecektir.
  • 10 yıl ve 56 yaş şartını sağlayarak emeklilik hakkını kullanan ve toplu para almayarak en az 10 yıllık maaş alabileceği gelir sigortası alan çalışana, birikiminin % 5'i kadar ek devlet katkısı ödenecek.

Cayma ve Çıkış İşlemini Nasıl Başlatabilirsin?

Sesli Kayıt (IVR)

444 82 72 numaralı Otomatik Katılım Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak 5'i tuşlayabilir, cayma ve çıkış talebini iletebilirsin

FIBAEMK CAYMA TCKN bilgilerini yazarak 3172’ye SMS gönderebilirsin.

SMS

E-Posta

musterihizmetleri@hdifibaemeklilik.com.tr e-mail (e-posta) adresine T.C. kimlik numaran ile birlikte Otomatik Katılım sözleşmen için cayma işlemi yapmak istediğini iletebilirsin.

Cayma formunu doldurarak, cayma talebini iletebilirsin.