Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Ne Zaman Emekli Olurum?

Ne Zaman Emekli Olurum?

Bireysel Emeklilik Sistemi'nde emeklilik için iki koşul bulunuyor. Birincisi sistemde 10 yılı tamamlamak, ikincisi ise 10 yıl şartı ile birlikte 56 yaşını doldurmak.

Her iki şart tamam olduğunda BES’te emeklilik hakkını kazandın demektir! Peki, emekli olduğunda elde edeceğin tahmini tutarı biliyor musun?

Cevabı çok basit!

Henüz sisteme girmediysen Planlama Aracımızı kullanarak birikimlerini hesaplaman mümkün. Sisteme gireceğin yaşı, ödemeyi düşündüğün tutarı, emeklilik yaşını BES hesaplama aracımıza yazdığın takdirde emeklilik döneminde elde edeceğin tutarı yaklaşık olarak görebilirsin.

Bireysel Emeklilik Sisteminde (BES) yaş sınırı ve herhangi bir meslek grubunda olma koşulu bulunmadığı için çocuklarını da sisteme dahil edebilirsin. Üstelik 18 yaş altı BES için özel olarak tasarladığımız Gelecek Net BES planımız ile ilk defa sisteme giriş yapacaksan, peşin giriş aidatı ödemezsin. Ancak erken çıkış ya da aktarım halinde çıkışa ertelenmiş olan giriş aidatı, birikiminden düşecektir.

Diğer avantajları öğrenmek ve başvuruda bulunmak için şimdi başvuru formunu doldurabilirsin.

Hemen Başvur