Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - BES Planlarımız

Gruba Bağlı BES Planı

Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı ile kurum çalışanlarını emeklilik hayallerine bir adım daha yaklaştırmak senin elinde.

Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı, kurum olarak çalışanlarını ya da üyelerini bir araya getirerek oluşturabileceğin ve çalışanın geleceği için ona sunabileceğin avantajlı bir Emeklilik Planıdır.

Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı, çalışanı belli bir sayının üzerinde olan firmalara önerilir.

Avantajları Nelerdir

Kurumlara sunulan emeklilik planlarında yönetim giderleri ve giriş aidatı kesintilerinde sunulan avantajlar, bireysel katılımcılara sunulan planlardan daha cazip koşullardadır. Bu nedenle Gruba Bağlı Emeklilik Planı yaptırmak, Bireysel Emeklilik Planı yaptırmaktan daha avantajlıdır.

Bu planda bireysel katılımcının en büyük avantajı, Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı’nda grup olmanın verdiği kesinti ve giderlerin, geleceği için kendi adına başvurduğu Bireysel Emeklilik Sistemi’nde birikim yaparken sağladığı tasarruftan daha fazlasına olanak sağlayarak Bireysel Emeklilik Ssistemine dahil olmasıdır.

Kurum olarak senin en büyük avantajın ise çalışanına kendi başvuracağı Bireysel Emeklilik Paketi’nden daha uygun bir paket sunmuş olduğun için çalışanının şirkete olan güveninin, çalışma isteğinin ve bağlılığının artması olacak.

Katkı Payı Ödemesini Kim Karşılayacak?

Katkı Payı ödemesini çalışanlar kendi ödeme araçları ile yapabilecekleri gibi kurum olarak sen de çalışan maaşlarını yönlendirerek ödemeye aracı olabilirsin.