Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - BES Planlarımız

BESy

Bireysel Emeklilik Sistemi'ne özel sunduğu fırsatlarla dikkat çeken "Sevimli Oyuncak BESy"

Kim demiş Bireysel Emeklilik Sistemi sadece yetişkinler için olur diye!

Bu proje kapsamında sen de çocuğunun geleceğini şimdiden planlayabilirsin.

O halde HDI Fibaemeklilik ile hayata geçirilen BESy ile tanışmanın vakti geldi!

BESy Nedir?

BESy, Bireysel Emeklilik Sistemi'nin baş harflerinden oluşan çocuğunun hem oyuncağı hem de geleceğidir. Çocuğunun geleceğini şimdiden planlayabilmen, gelecek için bugünden birikim yaparak ona refah bir hayat sunabilmen için oluşturduğumuz bir tasarruf hesabıdır.

Ne İşe Yarar?

BESy, çocuklarının geleceğini düşünen ailelere hitap eden birikim ve tasarruf amaçlı bir Bireysel Emeklilik Planıdır. Bu proje ile hem çocuğunu sevindirebilir hem de Bireysel Emeklilik Sistemi'ne çocuğun için erkenden kayıt yaptırarak geleceğini planlayabilirsin. Tek yapman gereken BESy satın almak.

Üstelik Sevimli Oyuncak BESy'nin satışından elde edilen gelirlerin bir kısmının Anne Çocuk Eğitim Vakfı - AÇEV'e aktarıldığını bilmeni isteriz.

Nereden Alınır?

Proje ile ilgili detaylı bilgi almak ve Bireysel Emeklilik sözleşmesi başlatmak için 444 82 88 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz sana yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.