Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - BES Planlarımız

Kurumsal Emeklilik Planlarımız

Çalışanlarının emeklilik dönemlerini planlayan, emekliliklerinde de hayat standartlarının iyi olmasını, mutlu ve güvende olmalarını isteyen bir işveren olmak istemez misin?

O halde Kurumsal Emeklilik Planlarımız ile tanışma vaktin geldi demektir.

İşveren Grup Emeklilik Planı

İşveren Grup Emeklilik Planı hem çalışan hem de işveren için oldukça avantajlıdır. Çalışanın bireysel olarak başvurduğu zaman ona sunulan planlardan daha cazip koşullara sahip olduğu için çalışana; çalışanına böyle bir hizmet sunarak çalışanın şirkete olan bağlılığını ve motivasyonunu arttıracağı için de işveren için avantajlı bir emeklilik planıdır.

Çalışan memnuniyetini arttıran emeklilik planı için tıkla!

Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı

Kurum çalışanları ya da üyelerinin bir araya gelerek oluşturduğu Emeklilik Planıdır. Bu Emeklilik Planında kurum olarak Katkı Payı ödemesinde bulunabileceğin gibi kurum katkısı olmadan da kurum çalışanlarını bir araya getirerek emeklilik planı oluşturulmasını sağlayabilirsin.

Çalışanlarına avantajlı emeklilik fırsatı sunmak için tıkla!