Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
fibaemeklilik-banner-max-dk

2021 yılı için 10.732,50 TL Maksimum Devlet Katkısı Hakkını Alabilirsin

Bireysel emeklilik sisteminde birikim yapanlar %25 oranında devlet katkısı hakkına sahip oluyor. Her yıl yıllık asgari brüt ücretin %25’i kadar devlet katkısından yararlanmak mümkün.

2021 yılına ait 42.930 TL katkı payı veya ek katkı payı ödemene bağlı olarak 10.732,50 TL maksimum devlet katkısını almak için birikimlerini gözden geçirme zamanı geldi!

FiGuru, bu noktada en büyük yardımcın!

HDI Fibaemeklilik sanal asistan FiGuru, var olan tüm sözleşmelerini gözden geçirerek kişiye özel hesaplama yapıyor. 2021 yılı içinde ödediğin katkı payı /ek katkı payı ve yıl sonuna kadar ödeyeceğin katkı paylarını hesaplayarak maksimum devlet katkısından yararlanabilmen için yatırman gereken ek katkı payını anında buluyor. Ek katkı payı ödeyebilmen için de hızlı ve güvenli bir ödeme sistemi sunuyor.

İstersen sanal asistanımızın sana özel hesapladığı tutarın tamamını istersen sadece bir kısmını FiGuru ile kolayca ödeyebilirsin!

İnternet şubemizden ve mobil uygulamamızdan da ek katkı payı ödemeni kolayca yapabilirsin. 444 82 88 numaralı çağrı merkezimiz de her zaman sana destek olmaktan mutluluk duymaktadır.

2021 yılı maksimum devlet katkısından şimdi yararlan, bu yılın kazananı sen ol!

FiGuru ile Şimdi Öde

Bireysel Emeklilik’i HDI Fibaemeklilik’te olanlar FiGuru ile maksimum devlet katkısından yararlanıyor

HDI Fibaemeklilik, özel geliştirilen yapay zekalı sanal asistanı FiGuru ile BES katılımcılarına özel bir hizmet sunuyor. Yılın son döneminde maksimum devlet katkısından yararlanmak isteyen BES katılımcıları, FiGuru ile yıl boyunca ödedikleri toplam katkı payı, ek katkı payları ve hak kazandıkları devlet katkısı tutarını görebiliyor. Yararlandıkları devlet katkısını artırmak isteyenler ise yapması gereken ek katkı payı ödeme tutarını öğreniyor. BES’liler maksimum devlet katkısı için hesaplanan tutarın tamamını ödeyebileceği gibi kendi belirledikleri ek katkı payı tutarı kadar da online ödeme talimatı oluşturabiliyor.

FiGuru ile sektöre bir yenilik getirdiklerini ve bu sayede BES planı HDI Fibaemeklilik’te olanlara önemli bir ayrıcalık sunduklarını vurgulayan HDI Fibaemeklilik Projeler, ADK, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Buket Erşan şunları söyledi:

“2021 yılı için alınabilecek maksimum devlet katkısı tutarı 10. bin 732, TL 50 kuruş TL olarak belirlendi. Biz de BES katılımcılarımızın bu tutardan mümkün olduğunca yararlanmalarını istiyoruz. FiGuru isimli yapay zekalı sanal asistanımız sayesinde bu konuda teknolojinin gücünü kullanıyor; katılımcıların hızlı ve güvenli bir şekilde işlem yapıp kolaylıkla ödemelerini ve haklarını görmelerini sağlıyoruz. Bu sayede katılımcılarımızın yararlanmak istedikleri devlet katkısına kolayca ulaşmalarını sağlıyoruz. Müşteri odaklı ve yenilikçi yaklaşımımızla hem Bireysel Emeklilik Sistemini hem katılımcılarımızın birikimlerini büyütmekten mutluluk duyuyoruz.”

Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkındaki sorulara cevap vermenin yanı sıra sektörel bilgileri de sigortalılara sunan FiGuru, pek çok işlemin kolaylıkla yapılmasını da sağlıyor.

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hakkında

2012 yılında kurulan HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Grubu çatısı altında köklü bir kültürün mirasçısı olarak bireysel emeklilik, hayat sigortası ve sağlık sigortası alanında faaliyet göstermektedir. Satın alma ve birleşmelerle büyümesini sürdüren HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş., sigorta ve emeklilik sektöründe; "Fon Marketi", sektör içi satın alım, portföy devralımı, online BES satışı, Hayat ve sağlık sigortası satışı, BES müşterilerine yönelik üniversite işbirlikleri ile fon bilgilendirmeleri gibi pek çok ilke imza atarak öncü rol üstlenmiştir.