Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At

Emeklilik Mektubu

Değerli Müşterimiz,

Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkındaki Yönetmeliğin 23. maddesine göre; Bireysel Emeklilik Sistemi’nde emeklilik hakkını kazanmadan asgari iki yıl önce, birikimlerin mali piyasalardaki risklerden daha az etkilenmesini sağlamak amacıyla, düşük risk grubundaki fonların tercih edilmesi konusunda öneride bulunulmaktadır.

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş’de bulunan bireysel emeklilik sözleşmenize ilişkin olarak emeklilik hakkı kazanmanıza 2 yıl kaldığı görülmüştür. Birikiminizin bugünkü değer toplamı ve fon dağılımınıza ait detaylar ekteki hesap özetinde bilgilerinize sunulmuştur.

Emeklilik hakkınızı elde etmeye kalan sürenin kısaldığını dikkate alarak, mevcut birikimlerinizi piyasa risklerinden mümkün olduğu ölçüde korumak veya az etkilenmesini sağlamak bizim için de önem arz etmektedir. Bu nedenle mevcut fon dağılımınızı mali piyasalardaki gelişmelere paralel olarak yeniden değerlendirmeniz hususunda öneride bulunmaktayız.

Mevcut fon dağılımınıza ilişkin değişiklik talebiniz olması halinde 444 82 88 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir veya www.hdibaemeklilik.com.tr’den İnternet Şubemize giriş yapabilirsiniz.

Mutlu ve sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.