Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At

İK Politikamız

Değerlerimiz

Grup olarak önem verdiğimiz 6 değerimiz var. Eğer sen de en az bizim kadar bu değerleri benimseyeceksen, yüksek özgüvenliysen, kişisel ve mesleki gelişimine önem veriyorsan, dinamik ve güçlü yapımızda bizi daha güçlü kılacağına inanıyorsan; biz, seninle tanışmaya hazırız.

Liderlik ve Yetkilendirme

Bizim için "insan" en önemli unsurdur. Çalışanlarımıza ellerinden gelenin en iyisini yapabilmeleri için inisiyatif alabilecekleri alanları yaratırız. Böylece içlerindeki liderlik vasfını ortaya çıkarmalarına olanak sağlarız. Çünkü bir işte başarılı olma yolunun, verilen yetkinin değerlendirilmesiyle doğru orantılı olduğunu biliriz. 

Saygı ve Takım Çalışması

Verimli çalışabilmenin en önemli kurallarından birinin saygı çerçevesinde çalışmak olduğunun bilincindeyiz. Kendimize ve çevremizdekilere saygılı olmayı görev biliriz. Çünkü saygılı olunduğunda mutlu, huzurlu, ekip çalışmasına yatkın ve büyümeyi teşvik eden bir çalışma ortamı yaratılabileceğini biliriz.

Şeffaflık

Her zaman açık ve doğru bilgilendirme yapmayı önemseriz. Çalışanlarımızı dikkatle dinler ve empati kurarız. Gelişimimiz için geri bildirimlerini dikkate alırız. Çalışanlarımızla birlikte hissedarlarımıza karşı da sorumluyuz. Onları etkileyebilecek eylemlerimizin, kararlarımızın, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin sorumluluğunu her zaman üstlenir ve bu konuda şeffaf olmaya oldukça önem gösteririz.

Verimlilik ve Dinamizm

Bizim için hızla değişen iş yaşamındaki koşullara uyum sağlama konusunda dinamiklik ve iş konularını ele almadaki yaklaşımın verimli, etkili ve pozitif olması önceliklidir. Senden de bunu bekleyeceğiz.

Üstün Hizmet Kalitesi

Gelişimimizin en önemli yapı taşı; müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğumuz hizmetin her zaman mükemmel, pozitif ve çözüm odaklı olması konusuna verdiğimiz önemdedir.

Toplum

Birçok alanda sosyal sorumluluk projesine katılarak topluma katkıda bulunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

"Bu değerler benim de değerlerim!" diyorsan haydi, göster kendini!

Ekip arkadaşımız olmak için buradan başvurabilir, sen de HDI Fibaemeklilik ailesinin bir üyesi olma ayrıcalığını yaşayabilirsin.