Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Hayat Sigortası

Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar

 

Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında

09.11.2012 tarihli ve 28462 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında Yönetmelik kapsamında “Hak sahiplerince aranmayan paralar” düzenlenmiştir. Bireysel Emeklilik Sistemi kapsamında sorgulama yapabilmek için aşağıda belirtilen “BES” sorgulama bölümünden öğrenebilirsiniz.

Sigortacılık Hakkında

08.10.2013 tarihli ve 28789 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Özel Hukuk Hükümlerine Tabi Sigortalar Kapsamında Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar Hakkında Yönetmelik kapsamındaki paraların zamanaşımına uğraması halinde söz konusu tutarlara ilişkin bilgiler zaman aşımı tarihini izleyen Şubat ayının ilk iş gününden dört ay süreyle erişime sunulmaktadır. Sigortacılık kapsamında sorgulama yapabilmek için aşağıda belirtilen “Hayat” sorgulama bölümünden öğrenebilirsiniz.