Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
fibaemeklilik-acente-toplantisi-kibris-2022-banner

HDI Fibaemeklilik Acenteler Toplantısı'nda “Birlikte En İyiye” Dedi

HDI Fibaemeklilik her yıl düzenlediği Acenteler Toplantısı’nı 17-19 Mayıs 2022 tarihlerinde Kıbrıs'ta gerçekleştirdi. Pandemi sürecinde online olarak gerçekleştirilen etkinlik bu yıl fiziki ortama taşınırken, “Birlikte En İyiye” sloganıyla düzenlenen organizasyona HDI Fibaemeklilik üst düzey yöneticilerinin yanı sıra 50’ye yakın acente katıldı.

HDI Fibaemeklilik Yeni Dönem Stratejileri Paylaşıldı

Geleneksel dağıtım kanalları dışında farklı iş modelleriyle öne çıkan şirketin yeni dönem stratejilerinin yanı sıra, yeni ürün ve hizmet detaylarının paylaşıldığı organizasyonda, acentelere Elmas, Yakut, Zümrüt, Safir ve Kuvars isimli yeni segmantasyon yapısı hakkında bilgi verildi. Üretim ve gelişime bağlı acente segmentasyonu ile fark yaratan ve lider acenteler de ödüllendirildi.

Acentelerin katılım gösterdiği simülasyonla Emeklilik Fonlarının Zamanda Yolculuğu etkinliğinin gerçekleştirildiği organizasyonda, gerçek ve güncel veriler üzerinden fonların piyasalardaki haberlere bağlı olarak değişim sonuçları test edildi.

“Fi’Portal ile acentelerimizin işlerini kolaylaştıracağız”

Acenteler Toplantısı'nda en fazla, acentelerin dijitalleşmesine ve kendi kanallarında güçlenerek büyümesine dikkat çektiklerini belirten HDI Fibaemeklilik Genel Müdür Erol Öztürkoğlu şunları söyledi:

“Bizi sektörde öne çıkaran ve müşterilerimizin gözünde farklı kılan en güçlü yanımız güçlü teknolojik altyapımız. Dijitalleşme alanındaki deneyimimizi Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 800’den fazla, anlaşmalı acentemize de açmak ve onları uzaktan satış konusunda daha güçlendirmek istiyoruz. Son olarak satış sürecimizin etkinliğini arttırmak, daha da hızlandırıp basitleştirmek ve siber güvenliğini daha da güçlendirmek üzere yeni satış platformumuz Fi’Portal'ı hayata geçirdik. Satış kanallarının ihtiyacına cevap verecek her türlü verinin tek ekrandan sunulduğu bu hizmetimizle acentelerimizin işlerini kolaylaştıracağız.”