Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
AÇEV’den Pembe Kurdeleye Yeni Ödül

AÇEV’den Pembe Kurdeleye Yeni Ödül

25 yıldır, erken yaşlardaki tüm çocukların güvende, sağlıklı, mutlu ve öğreniyor olması için çalışan AÇEV, HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak  Pembe Kurdele projesi ile kendilerine vermiş olduğumuz destek sebebiyle bize yeni bir ödül daha verdi.

Ülkemizin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocuklara, anne ve babalara AÇEV’in ulaşabilmesi ve çalışmalarını sürdürebilirlilik çerçevesinde devam ettirebilmesi için kendilerine vermiş olduğumuz destek sebebiyle bizleri Genel Müdürlük merkez ofisimizde ziyaret eden AÇEV Genel Müdürü Nalan Yalçın, HDI Fiba Emeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu’ na yeni bir ödül daha takdim etti.

Öztürkoğlu, Pembe Kurdele Satış Ekibi yöneticileri ile birlikte ödülü alırken, AÇEV’e ve Pembe Kurdele projesine mevcut desteklerini eksiksiz olarak sürdüreceklerini söyledi.

İlgili Diğer Haberler

Fiba Emeklilik ve Hayat Acev den Yeni Odul

HDI Fibaemeklilik Hayat Sigortası Pembe Kurdele’ye AÇEV Ödül Verdi

h22

AÇEV'den Anlamlı Ödül