Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
fibaemeklilik-alternatifbank-haber-banner

HDI Fibaemeklilik, Alternatif Bank’la gerçekleştirdiği iş birliği ile banka dağıtım kanallarına bir yenisini daha ekledi

Anlaşmalı olduğu 4 bankanın yanı sıra, uzman acenteleri ve diğer dağıtım kanalları ile yurt içinde 4 bin 500 noktada hizmet veren HDI Fibaemeklilik, banka dağıtım kanallarını Alternatif Bank ile genişletti. HDI Fibaemeklilik ve Alternatif Bank yaptıkları bu iş birliğiyle hayat ve ferdi kaza sigortası ile bireysel emeklilik alanlarındaki güçlerini birleştirdi.

HDI Fibaemeklilik ürün ve hizmetlerinden yararlanmak isteyenler, Alternatif Bank'ın 40 şubesinden kolayca hizmet alabilecekler. Bankacılık alanındaki 30 yıllık tecrübesi ve 900'e yakın çalışanı ile hizmet veren Alternatif Bank’ın müşterileri bu anlaşma sayesinde HDI Fibaemeklilik müşterisi olarak , doğru risk ve birikim ürünlerine daha kolay ulaşabilecekler.

Siz de HDI Fibaemeklilik müşterisi olmanın ayrıcalıklarından yararlanmak, yenilikçi ve erişilebilir ürünlere kolayca ulaşmak isterseniz, size en yakın Alternatif Bank şubesini ziyaret edebilir, avantajlı ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.