Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
ekim-ayina-ozel-pembe-kurdele

Ekim Ayına Özel Pembe Kurdele

HDI Fibaemeklilik, Marks & Spencer ile Ekim ayına özel “Kanser Farkındalık” çalışması ile fark yaratan bir projeye daha birlikte imza attı.

Ekim ayına özel “Kanser Farkındalık” çalışması için “Pembe Kurdele Projesi” ile 400 TL ve üzeri içgiyim dahil alışverişlerde 5.000 TL teminatlı “Pembe Kurdele Paketi” M&S mağazalarının müşterilerine hediye edildi.

“Pembe Kurdele Projesi” M&S müşterileri tarafından büyük ilgi ve heyecanla karşılandı. Kadın sağlığına dikkat çekmeyi amaç edinen bu çalışmada Kadın Kanserlerine karşı toplumda bilinç ve farkındalık yaratmak hedeflendi. Başta Meme Kanseri olmak üzere altı farklı kadın kanserini kapsayan Pembe Kurdele Hayat Sigortası hediyemiz, M&S mağazalarında 400 TL alışveriş yapan tüm kadınlara ulaştı.

BİR İLK : KAZI KAZAN PROJESİ

Sektörde bir ilke imza atarak bu proje kapsamında "Kazı Kazan Projesi"ni de gerçekleştirdik. M&S müşterilerine alışverişleri sonrasında verilen Kazı Kazan kartlarındaki kodu SMS ile göndermeleri sonrasında, Pembe Kurdele Hayat Sigortası poliçeleri tarafımızca oluşturuldu. İlk etapta müşteri, Marks & Spencer tarafından kendisine hediye edilen Kazı Kazan kartındaki kodu SMS ile gönderimini yaparak poliçesini aktive etti. Poliçenin prim ödemesi M&S tarafından yapıldı. İkinci etapta Kazı Kazan kartındaki kod ile poliçe oluşturmak isteyen müşteriler, SMS aktivasyonu ile Mobil Ödeme veya Kredi kartı ile ödemesini gerçekleştirdi. Kasa noktalarında nakit veya kredi kartı ile de ödemenin yapılması sağlandı.

Marks & Spencer Hakkında

1884 yılından bu yana 130 yılı aşkın tecrübesi, 54 ülkede 1.400'ü aşkın mağazalar zinciriyle faaliyet gösteren Marks & Spencer, İngiltere'nin ve Dünya’nın öncü perakende zincirleri arasında bulunuyor. Türkiye'de 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren marka, bugün 11 şehirde 49 mağazası ile ve www.marksandspencer.com.tr alışveriş sitesi ile Türkiye'nin önemli giyim perakende zincirleri arasında yer alıyor.