Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fiba Emeklilik ve Hayat Acev den Yeni Odul

HDI Fibaemeklilik Hayat Sigortası Pembe Kurdele’ye AÇEV Ödül Verdi

HDI Fibaemeklilik ve AÇEV işbirliğimiz 2014 yılından bu yana devam ediyor.

Kadın sağlığına özel önem verirken AÇEV ile işbirliğimiz sayesinde “Kadınların Eğitimi, Ailelerin Sağlığı ve Mutluluğu” projesine destek sağlıyoruz.

Sosyo – ekonomik olarak dezavantajlı bölgelerde yaşayan kadınların “Anne Destek Programı” ile sorumlu ebeveynlik becerilerinin güçlenmesi sağlanarak mutlu ve güçlü bireyler yetişmesine katkı sağlıyoruz.

2014 ve 2018 yılları arasında birlikte oluşturduğumuz eğitim ve seminerlerle “Önleyici Sağlık Konuları”nda Pembe Kurdele Sosyal Sorumluluk Projemizle kadınları, sağlıkları konusunda bilgilendirdik.

Kadın Güçlenme Eğitimleri, Anne Destek Eğitimleri, Kırsal Eğitimler, Aile Eğitimleri başlıkları altında AÇEV’in yürüttüğü faaliyetleri HDI Fibaemeklilik olarak desteklemeye devam edeceğiz.

AÇEV Genel Müdürü Nalan Yalçın tarafından Genel Müdürümüz Erol Öztürkoğlu’na verilen yeni ödül için de AÇEV’e teşekkür ederiz.

İlgili Diğer Haberler

acevden-pembe-kurdeleye-yeni-odul

AÇEV’den Pembe Kurdeleye Yeni Ödül

h22

AÇEV'den Anlamlı Ödül