Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Emeklilik Yatırım Fonlarında Birleşme Duyurusu

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Emeklilik Yatırım Fonlarında Birleşme Duyurusu

SPK’nın 07/06/2017 Tarih ve 12233903-310.01.06-E.7070 Sayılı izni ile 14/07/2017 tarihinden itibaren;

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. İkinci Katkı Emeklilik Yatırım Fonu, HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katkı Emeklilik Yatırım Fonu bünyesinde birleştirilecek olup, yeni fon unvanı HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katkı Emeklilik Yatırım Fonu olacaktır.

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu, HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Gelir Amaçlı İkinci Kamu Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu bünyesinde birleştirilecek olup, yeni fon unvanı HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu olacaktır.

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Gelir Amaçlı Esnek Emeklilik Yatırım Fonu, HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Esnek Emeklilik Yatırım Fonu bünyesinde birleştirilecek olup, yeni fon unvanı HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Birinci Değişken Emeklilik Yatırım Fonu olacaktır.

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Para Piyasaları Likit Kamu Emeklilik Yatırım Fonu, HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Likit Esnek Emeklilik Yatırım Fonu bünyesinde birleştirilecek olup, yeni fon unvanı HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Para Piyasası Emeklilik Yatırım Fonu olacaktır.

Detaylar hakkında katılımcılara duyuru metnini inceleyebilirsiniz.

Duyuru Metni için tıklayınız