Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik, Ergo Emeklilik ve Hayat’ı Satın Aldı

HDI Fibaemeklilik, Ergo Emeklilik ve Hayat’ı Satın Aldı

Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Rekabet Kurulu nezdinde onay süreçleri tamamlanmış olup, 5 Mayıs 2016 tarihi itibariyle Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş’ nin hisseleri % 100 HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından genel kurul kararı ile satın alınmıştır.

Bundan sonraki süreçte iki şirketin birleşmesi için resmi onay işlemleri başlatılacak olup, şirketlerin HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş adı altında tahmini 2016 yılının son çeyreğinde birleşmesi gerçekleşecektir.

ERGO Emeklilik ve Hayat A.Ş. müşterilerini HDI Fibaemeklilik ailesine dahil ederek büyüme hedefimizi bir adım daha ileri taşıyoruz. HDI Fibaemeklilik olarak bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da butik fon yönetimi ve özel müşteri hizmeti anlayışımızı sürdürerek sektörümüzde sağlam adımlarla büyümeye devam edeceğiz.