Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik-Anadolubank-ekim-meme-kanseri-2022-Banner

HDI Fibaemeklilik ve Anadolubank’tan Meme Kanseri Farkındalığı İçin İş Birliği

“Pembe Kurdele” projesiyle meme kanserine ilişkin farkındalığın artması için çalışmalar yürüten HDI Fibaemeklilik, Meme Kanseri Farkındalık Ayı’nda Anadolubank ile iş birliğine gitti. Ekim ayı boyunca devam eden “Pembe Kurdele” ortak çalışması kapsamında Anadolubank çalışanlarına meme kanseri ve kadınlara özgü kanserler konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Toplumsal farkındalığı artıracak bir görünürlük sağlamak üzere yüzlerce pembe kurdelenin dağıtıldığı Anadolubank çalışanları, “Pembe Kurdele” ile meme kanseri konusunda ayrıntılı bilgiler edindi.

“Pembe Kurdele” kapsamında Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın (AÇEV) “Kadınların Eğitimi, Ailelerin Sağlığı ve Mutluluğu” projesine bağış kampanyasını destekleyen HDI Fibaemeklilik, aynı zamanda her ayın son Perşembe gününü özmuayene günü olarak uyguluyor. İş birliğinin bir parçası olarak Anadolubank’taki 750 kadın çalışana “Pembe Kurdele Hayat Sigortası” hediye eden HDI Fibaemeklilik, 27 Ekim’de Anadolubank çalışanlarına da özmuayene konusunda bilgilendirme yapacak.

“İş ortaklarımızın da desteğiyle en fazla kişiye ulaşmak istiyoruz”

Pembe Kurdele Hayat Sigortası, meme kanserinin yanı sıra rahim, rahim ağzı, rahim içi, yumurtalık kanserleri ile tüpler ve vajina / vulva tümörlerini de teminat altına alıyor. 18 ve 65 yaş arasındaki kadınlar Pembe Kurdele ürününden yararlanabiliyor. 30 yaşında 57 TL, 40 ve 50 yaşında ise 144 TL yıllık prim ödeyerek 20 bin TL teminatlı ürün satın alınabilirken, toplam teminat 100 bin TL’ye kadar da çıkarılabiliyor. Teminat kapsamındaki kadın kanserlerinden herhangi biri ile karşılaşılması halinde teminat tutarı tek seferde ödenirken; sigortalının herhangi bir fatura ya da harcama beyan etmesi de gerekmiyor. Sigortalı teminat ödemesini tedavi giderlerine harcayabildiği gibi; psikolojik destek, rehabilitasyon ya da kişisel harcamaları için de kullanabiliyor.

HDI Fibaemeklilik ve AÇEV kadın kanserleri ve sağlığı konusunda bilinçlendiriyor

Pembe Kurdele projesinin ulaştığı her kadın dünyasında yeni bir ışık yaktığını ve erken teşhis sağlayacak önlemler konusunda bir farkındalık uyandırdığını belirten HDI Fibaemeklilik Projeler, ADK, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Direktörü Buket Erşan şunları ifade etti:

“Erken teşhisin hayati önem taşıdığı bir hastalıkla mücadelede her kadının bireysel farkındalığının yüksek olması gerektiğine olan inancımızla, iş ortaklarımızın da desteğini alarak ulaşabildiğimiz en fazla kişiye ulaşmak istiyoruz. Meme Kanseri Farkındalık Ayı boyunca Anadolubank ile yürüttüğümüz ortak projemizde de sadece bankanın çalışanlarını değil, başta Anadolubank müşterileri olmak üzere banka çalışanlarının yaşamları boyunca dokunabildiği her kadına farkındalık taşımayı amaçlıyoruz. Olası risklere karşı sigorta önemli bir teminattır. Pembe Kurdele Hayat Sigortası hediye ettiğimiz banka çalışanlarını tedavi konusunda güvence altına aldığımız için memnuniyet duyuyoruz.”

“HDI Fibaemeklilik iş birliği ile çalışanlarımızı bilinçlendiriyoruz”

HDI Fibaemeklilik iş birliği kapsamında öz muayene ve erken teşhis gibi konularda çalışanlarını bilinçlendirme fırsatı bulduklarını ifade eden Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan ise şunları söyledi:

“Bankamız çalışanlarının yüzde 50’ye yakınını kadınlar oluşturuyor. HDI Fibaemeklilik iş birliğimiz ile tüm dünyada Meme Kanseri Farkındalık Ayı olarak kabul edilen Ekim ayı boyunca çalışanlarımızı ve hayatlarındaki tüm kadınları bilinçlendirmek için meme kanserinin risk faktörleri, belirtileri, tanı ve tedavi yöntemleri ile kanserden korunmak adına sağlıklı yaşam koşulları konularında özel eğitimler düzenledik. Yine farkındalık adına yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında tüm kadın çalışanlarımıza Pembe Kurdele Hayat Sigortası hediye ettik. Meme kanserinin oldukça yaygınlaştığı günümüzde sadece kadınlarda değil, toplumda ve ailede farkındalık oluşturmak önem arz ediyor. Biliyoruz ki Türkiye'de en sık görülen üç kanser türünden biri olan meme kanserinde erken teşhis hayat kurtarır.”

Anadolubank Hakkında

1997 yılında HABAŞ Grubu tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan Anadolubank, bugün Türk bankacılık sektörünün dinamik ve saygın kurumları arasında yer almaktadır. 116 şubeyle müşterilerine hizmet veren Banka, çalışanları ve iş süreçlerini destekleyen bilişim teknolojileri sayesinde büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Anadolubank, verimli, kârlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle kısa sürede çağdaş bankacılığın tüm gereklerini yerine getirerek etkin bir yapılanmaya kavuşmuş, performans grafiğini sürekli yükseltmeyi başarmıştır.

 Anadolubank bir Habaş Şirketler Grubu iştirakidir.