Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik ve Vodafone Mobil Ödemeyle Seyahat Sağlık Sigortası Devri

HDI Fibaemeklilik ile Vodafone’dan Yeni Projeler

HDI Fibaemeklilik, Vodafone ile 08.10.2019 tarihinde başlatmış olduğu ortak çalışmalarına yeni çalışmalar ekleyerek yoluna devam ediyor. Bugün Vodafone, bir HDI Fibaemeklilik acentesidir.

Her kesimden tüketici için müşteri faydasını sağlayabilmek ve avantajlar elde edilmesini kolaylaştırmak için projeler geliştiren HDI Fibaemeklilik, ilk olarak Seyahat Sigortası ürününü 49 TL’den başlayan fiyatlarla Vodafone müşterileriyle buluşturmuştu.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden vize işlemleri sırasında zorunlu olarak talep edilen ve yurtdışı seyahatlerde herkesin güvenli bir yolculuk yapmasını sağlayan Seyahat Sağlık Sigortası ürününü satın almak mümkün.

Yurt dışı tatiliniz sırasında istenmeyen durumlara karşı teminat limitleri çerçevesinde edineceğiniz güvencenizle Tıbbi Danışmanlıktan, Hasta Nakline, Ayakta ve Yatarak Tedaviden, vefat halinde cenaze işlemlerine tüm zorlu süreçleri üstleniyoruz.

04.08.2021 tarihinde ise HDI Fibaemeklilik ve Vodafone, yeni bir projeyi hayata geçirdi. Buna göre Vodafone aboneleri hem kendileri, hem de 18 yaşından küçük çocukları veya yakınları için Vodafone Emeklilik Planını başlatarak geleceklerini güvence altına alabiliyorlar.

Vodafone Emeklilik Planında Vodafone aboneleri asgari 200 TL katkı payı ödemesi ile Bireysel Emeklilik Sözleşmesi (BES) başlatabiliyor.