Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik’ten Eğitime “Artı” Destek

Fibaemeklilik’ten Eğitime "Artı" Destek

Mutlak Eğitim Plus sigortası kapsamında “EvdekiBakıcım” ile iş birliği yapan HDI Fibaemeklilik, Dijital Ajans hizmetinin ücretsiz, bakıcılık hizmetlerinin ise %25 indirim ile alınabilmesini sağlıyor. Mutlak Eğitim Plus, aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanında anlaşmalı kolejler, kreşler, etüd merkezleri, dil kurslarında %50’ye varan indirimler sunuyor.

Sigortacılık sektörünün en genç ve dinamik oyuncusu HDI Fibaemeklilik, çocukların geleceğini garantiye alan Mutlak Eğitim Sigortası’nı yeniledi. Mutlak Eğitim Plus adını alan ürün, artık aile bütçesine ciddi katkılar sağlayan ek indirimlerle birlikte sunuluyor.

Vefat ve kaza sonucu maluliyet gibi çeşitli risk durumlarında eğitimin kesintiye uğramadan sürmesi güvencesi sağlayan Mutlak Eğitim Plus sigortası, bütün eğitim hayatını kapsıyor. Sigorta, eğitim hayatının herhangi bir döneminde, kalan eğitim süresine göre en az iki en çok 20 yıl süreli yapılabiliyor.

Bakıcı Hizmeti %25 Avantajlı

Fibaemeklilik’in çocuk ve bebek bakımı konusunda kısa ve uzun süreli hizmet veren EvdekiBakıcım ile yaptığı anlaşma sayesinde, Mutlak Eğitim Plus sigortasına sahip olan herkes,Dijital Ajans ürününden ücretsiz yararlanabiliyor. EvdekiBakıcım’ın Klasik Ajans hizmetinden ya da saatlik oyun ablası ve bakıcı randevularından yararlanmak isteyenler ise bu hizmetleri yüzde 25 indirimli olarak kullanıyor.

Ailelerin Eğitim Bütçesine Destek

Mutlak Eğitim Plus, aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanında anlaşmalı eğitim kurumlarında indirim olanağı sağlıyor. Çocuklarının geleceğini HDI Fibaemeklilik ile güvence altına alanlar, seçkin kolejlerde yüzde 30’a, kreşlerde yüzde 15’e, etüt merkezlerinde yüzde 20’ye, dil kurslarında yüzde 50’ye ve yaz okullarında ise yüzde 30’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Tüm İndirimler Anında Geçerli

Çocuğu olan ya da çocuk okutan 18-65 yaş aralığındaki herkes, HDI Fibaemeklilik’in Mutlak Eğitim Plus sigortasından yararlanabiliyor. Ürünün satın alınmasından itibaren 1 yıl boyunca, bakıcılık ve eğitim alanında anlaşmalı kurumlarca sunulan tüm indirimlerden geçerli oluyor.

Beklenmedik Durumlarda Kesintisiz Eğitim

Beklenmedik durumlar oluştuğunda eğitimin kesintiye uğramaması amacıyla geliştirilen Mutlak Eğitim Plus sigortası, vefat dışında kaza sonucu maluliyet olasılığını da kapsıyor.

Müşteri tercihine göre öğrenim maliyetine bağlı olarak serbestçe yıllık eğitim maliyeti belirleniyor. Vefat durumunda, bir defada kalan eğitim süresine ilişkin tutar hak sahiplerine ödeniyor.

Sigortalının geçirdiği bir kaza sonucu derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içerisinde daimi olarak malul kalması halinde ise, kendisine Ferdi Kaza Sigortaları Genel Şartları'nda belirtilen maluliyet oranları cetveline göre daimi maluliyet tazminatı ödeniyor.

İlgili Diğer Haberler

h20

Bes’le Büyüsün Diye BESy!