Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
fibakmissiniz-yenilenmisiz

Fi'bakmışsınız Yenilenmişiz!

Fibaemeklilik'in mevcut ve potansiyel müşterileri, iş ortakları ve kamuoyu ile arasındaki en güçlü bağlantı kanalı olan hdifibaemeklilik.com.tr web sitesi ve internet şubesi, kullanıcı deneyimi odaklı olarak baştan aşağı yenilendi.

Fibaemeklilik'in, sektöründe dijital dönüşüme öncülük etme vizyonuyla geliştirdiği teknoloji temelli yenilikler hayata geçmeye başladı.

Geleceği planlayan internet sitesi

Kullanıcıların “gelecek planlama aracı” olarak kullanabileceği özel tasarlanmış bir model web sitesine yerleştirildi. Bu model sayesinde kullanıcılar, sektörde ilk kez, geleceklerini güvence altına almak için kendilerine en uygun ürünü tespit edebiliyor, dilerlerse tıpkı bir e-ticaret sitesinde olduğu gibi, dakikalar içerisinde o ürüne sahip olabiliyorlar.

hdifibaemeklilik.com.tr sadece bilgi vermek ve öneriler sunmakla kalmıyor, yine sektörde ilk olarak, BES ve Hayat Sigortası ürünlerini aynı platform üzerinden satışa sunuyor.

Daha iyi kullanıcı deneyimi

İnternet şube, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşımak üzere yenilendi. Bundan böyle HDI Fibaemeklilik müşterileri, tüm işlemlerini internet şubeden kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.

Yeni internet şube, kullanılabilirliği ön plana alan bir sadelikle tasarlandı. Bununla birlikte müşterilerin, portföy dağılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyip kontrol edebilmesine de imkân sağlandı. Artık internet şube kullanıcıları, sektörden farklı olarak, yatırım enstrümanları bazında birikimlerinin yönlendirildiği fonları sınıflandırılmış olarak görebiliyorlar. Aynı ilkenin bir uzantısı olarak, Bireysel Emeklilik sisteminde getirilerin en doğru şekilde değerlendirilebildiği “Devlet Katkılı Toplam Fon Getiri Hesaplaması” şubede tek tıkla görüntülenebiliyor.

Kullanıcılar, yaş ve piyasa koşulları gibi kriterlere göre uzmanlar tarafından sunulan tavsiyeler sayesinde, Bireysel Emeklilik yatırımlarında kendileri için en kazançlı fonları yenilenen internet şube üzerinden rahatlıkla seçebiliyor.

Sırada Mobil ve Asistan Robotumuz var

Fibaemeklilik'in sigortacılıkta dünya standartlarında bir dijital dönüşüme Türkiye'de öncülük etmek üzere başlattığı yenilikler önümüzdeki günlerde kullanıcılar ile buluşmaya devam edecek.

Bunlardan ilki, HDI Fibaemeklilik mobil uygulaması olacak. Müşterilerin tüm işlemlerini her an, her yerden, en kolay şekilde gerçekleştirebilmeleri için tasarlanan mobil uygulama, insan odaklı çalışma anlayışının diğer bir ürünü olarak hayata geçecek.

Bundan çok kısa bir süre sonra internet sitesinde kullanıcıları HDI Fibaemeklilik'in Asistan Robotu karşılayacak. Sohbeti tatlı Asistan Robotumuz, hem müşterilerin sorularına cevap verme hem de istedikleri işlemi yapma kapasitesine sahip; üstelik öğrendikçe gelişiyor, büyüyor, marifetleri çoğalıyor. Bu yetenekli Sohbet Robotu (chatbot), Yapay Zekâ teknolojisi ile HDI Fibaemeklilik için geliştirildi.