Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
figuru-cx-awards-dan-iyi-fikir-odulu-aldi

Figuru’ya CX Awards’dan "İyi Fikir" Ödülü!

Hem zeki hem çalışkan sanal asistanımız Figuru, CX Awards’ın Dijital Müşteri Deneyimi kategorisinde "İyi Fikir" ödülünün sahibi oldu!

Nice Media tarafından düzenlenen CX Awards, müşteri deneyimi konusunda uzman akademisyenlerin jüri üyeliği yaptığı, projelerin çok boyutlu olarak değerlendirildiği yeni nesil bir ödül platformu.

CX Awards’ta kullanıcı deneyimi baz alınarak müşterilere en iyi hizmeti veren projeler ödül alıyor. Biz de müşterilerimizin her zaman nitelikli hizmete en kolay yoldan ulaşması için çözümler üretiyoruz. Edindiğimiz misyonla elde ettiğimiz başarılarımıza her gün bir yenisini daha eklemekten gurur duyuyoruz.

Ödüle layık görülen Figuru; soru cevaplama oranı %95’e ulaşmış, bilmediği sorularda %78 tahmin yürütebilme yeteneğine sahip olan ve HDI Fibaemeklilik tarafından geliştirilmiş sanal asistan robotudur. Aynı zamanda BES işlemlerini gerçekleştirebilen sektördeki tek yapay zekalı chatbottur.

Figuru bu özellikleri ile müşterilerimizin tüm bilgi ihtiyaçlarına hızla cevap verebiliyor ve web sitemizde gece gündüz demeden 7/24 aralıksız çalışıyor.

Eğer hâlâ tanışmadıysanız, web sitemizde sağ alt köşede sizi bekleyen Figuru’muza hemen merhaba diyebilirsiniz.