Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
FiGuru ile İşler Çok Kolay

FiGuru ile İşler Çok Kolay

HDI Fibaemeklilik için özel geliştirilen sohbeti tatlı Yapay Zekalı Robotumuz, öğrendikçe gelişti, geliştikçe büyüdü ve FiGuru oldu!

Her gün yüzlerce insanın, binlerce sorusuna başarıyla cevap veren FiGuru, sektöre ilkleri ve inanılmaz yenilikleri HDI Fibaemeklilik ile birlikte getirdi!

Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkındaki sorulara cevap vermenin yanısıra sektörel bilgiye de kolayca ulaşabilmenizi sağlayan FiGuru, aynı zamanda birçok işlemi de sizin için şıp diye yapıyor.

Bilgilerinize mi ulaşmak istiyorsunuz?
Kolay!
FİGuru’dan isteyin, yeter!
Sözleşme bilgileri, emeklilik tarihi, ödeme tutarı…
15 saniye içinde kolayca ulaşın!

Bir şeyleri değiştirmek mi istiyorsunuz?
Kolay!
Fon dağılımını, ödeme aracını, katkı paylarını, adres ve telefon bilgilerini bir dakikadan daha az bir zamanda FiGuru yapıyor!

Geçmiş döneme ait ödemelerinizi mi tamamlamak istiyorsunuz?
Hele o, çok kolay!
FiGuru bu işleri çok iyi biliyor ve hemen hallediyor sizin için!

Şaşkınlık verecek kadar hızlı çalışan FiGuru, yorulmak nedir bilmiyor!
HDI Fibaemeklilik web sitesine gelen tüm ziyaretçileri anasayfada tek tek o karşılıyor! Merhaba diyor, sana nasıl yardımcı olabilirim diyor. Nereden başlayacağını bilmiyorsan haydi birlikte bir yerlerden başlayalım diyor. “Bireysel Emeklilik sitesinde ne yapılır acaba?” diye düşünen araştırmacılara yardımcı oluyor. Yol gösteriyor.

Çok kısa sürede kendini çok sevdiren FiGuru’ya “Merhaba” demeden neredeyse artık hiçbir ziyaretçi sitedeki gezisine başlamıyor.

İşte bu yoğun sevgi ve ilgi üzerine FiGuru, daha da çok gelişmek için çalışmalarına hızla devam ediyor.