Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
hdi-fibaemeklilik-atama-2023-banner

HDI Fibaemeklilik’te İki Üst Düzey Atama

Bireysel Emeklilik ve Hayat ve Sağlık Sigortası alanında değer yaratmaya durmaksızın devam eden HDI Fibaemeklilik, yeni yapılanması çerçevesinde üst düzey yönetim kadrolarına atamalar yaptı. Erhan İleri Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına, Erk Özde Kutman ise Teknik, Operasyon ve Raporlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.

HDI Fibaemeklilik ’in bugünkü başarısında önemli katkıları olan iki deneyimli ismin şirketin gelecek vizyonunda da güçlü bir rol üstleneceğini belirten HDI Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu, “Şirketimizin ve sektörümüzün büyüyen hedefleri doğrultusunda iki değerli çalışma arkadaşımızın sorumluluklarını arttırarak yönetimimizi daha güçlü ve dinamik hale getirdik. İki yöneticimizin satış ve teknik anlamındaki deneyiminden yararlanarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini artırmak istiyoruz. Yeni dönemde hedeflerimize daha güçlü ve kararlı şekilde yürüyeceğiz” dedi.

Yöneticiler Hakkında

Lisans eğitimini Niğde Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamladıktan sonra aynı üniversitenin İşletme Bölümü’nde AR-GE üzerine yüksek lisans yapan Erhan İleri, 1999 yılında Commercial Union Hayat A.Ş.’de başladığı kariyerini, 2002-2015 yılları arasında Garanti Emeklilik’in farklı pozisyonlarında yöneticilik yaparak sürdürdü. 2016 yılında HDI Fibaemeklilik’te Acenteler Satış Yöneticisi olarak çalışmaya başlayan ve 2022 yılı şubat ayı itibarıyla Satış Direktörü görevini yürüten İleri, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Aktüerya Programını tamamlamasının ardından, 2005-2012 yılları arasında Garanti Emeklilik’te çalışmasını sürdüren Erk Özde Kutman, Aralık 2012 itibarıyla HDI Fibaemeklilik’te Aktüerya, Ürün Geliştirme ve Operasyon Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2021 yılı şubat ayı itibarıyla Teknik, Operasyon ve Raporlama Direktörü görevini sürdüren Kutman, Teknik, Operasyon ve Raporlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.