Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
İnternet Şube’miz Yenilendi.

İnternet Şubemiz Yenilendi

HDI Fibaemeklilik ailesi olarak hizmet kalitesiyle yetinmedik, kaliteyi konforla birleştiren internet şubemizi yeniledik. Menülerde yapılan değişiklikler ile artık İnternet Şubesi sizlere daha pratik kullanım imkanı sağlıyor. Üstelik şifrenizi e-mail adresiniz dışında kayıtlı mobil telefonunuza gönderiyoruz. İnternet şubesinden hayat poliçeleriniz ve bireysel emeklilik sözleşmeleriniz ile ilgili tüm bilgileri görüntüleyebilir; bireysel emeklilik sözleşmelerinizde katkı payı tutarınızı, ödeme aracınız ve fon dağılımınızı değiştirebilir, ödeme dekontlarınızı basabilirsiniz.

Siz de tercihinizi internet şubesinden yana kullanın, değerli zamanınızı tasarruflu harcayın.

Bilgilerinizi görüntüleyebilmeniz için www.hdifibaemeklilik.com.tr adresine girebilir, İnternet Şubesine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Konu hakkında her türlü soru ve bilgi için 444 82 88 nolu Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.