Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Mobil Şubemize MarCom’dan GOLD Ödül!

Mobil Şubemize MarCom’dan GOLD Ödül!

HDI Fibaemeklilik Mobil Şube uygulamamız dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan MarCom Awards’ta mobil uygulama kategorisinde GOLD proje seçildi!

Her sene ortalama 6.000 basılı ve dijital projenin başvurduğu MarCom, dünyanın en prestijli yaratıcılık yarışmalarından biri kabul ediliyor. Değerlendirme jürisi ise Uluslararası Reklam ve İletişim Profesyonelleri (AMCP) arasından seçiliyor.

MarCom Awards yaratıcı, adanmış ve etkin iletişim kurabilen projeleri ödüllendiriyor. Biz de müşterilerimizin her zaman nitelikli hizmete en kolay yoldan ulaşması için çalışıyoruz. Edindiğimiz bu misyonla elde ettiğimiz başarılarımıza her gün bir yenisini daha eklemekten gurur duyuyoruz.

Ödüle layık görülen HDI Fibaemeklilik Mobil Şubemiz; BES katılımcılarının, Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerine sahip olan kullanıcıların işlemlerini kolaylıkla yapabilmelerini sağlıyor.

Uygulamada müşterilerimiz, kimlik bilgileri veya müşteri numarası ile giriş yaparak hesabındaki BES birikimlerini kolaylıkla takip edebiliyor. Aynı zamanda Fon getirilerini dilediği zaman inceleyebiliyor, geçmişe yönelik açık vadelerini veya katkı paylarını öderken yaklaşan BES ödemesini de takip edebiliyor.

Dijital dönüşümde hamlelerini her zaman müşteri talep ve beklentilerine göre tasarlayan HDI Fibaemeklilik Mobil uygulamasını, Google Play ve APP Store üzerinden edinmek mümkün.