Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
fibaemeklilik-pegasus-is-birligi

HDI Fibaemeklilik ile Pegasus’tan Yeni Proje

Müşterilerine her zaman ayrıcalık tanıyan projeler oluşturan HDI Fibaemeklilik, bu defa Pegasus ile bir araya geldi.

Pegasus BolBol üyesi olan ve HDI Fibaemeklilik BES başlatanlar, Pegasus’tan binlerce BolPuan hediye kazanıyor. Böylelikle Pegasus BolBol üyelerine Hoş Geldin Hediyesi olarak 3.000 BolPuan veriliyor. Aynı zamanda başlatılan Bireysel Emeklilik sözleşmesinin devam etmesi durumunda her ay fon büyüklüğünün %1’i kadar da BolPuan Sadakat Hediyesi de Pegasus tarafından üyeleri BolBol hesabına yükleniyor.

AĞUSTOS 2021 ÖZEL PEGASUS KAMPANYASI

Pegasus BolBol üyeleri Ağustos ayında bol bol kazanıyor, kazandığı puanlarla bol bol uçuyor.

11.08.2021 - 31.08.2021 tarihleri arasında HDI Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerine, Pegasus’tan “Hoşgeldin Hediyesi” 3000 BolPuan yerine 5000 BolPuan!

Ayrıca Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay fon büyüklüğünün %’1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi” yükleniyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Pegasus müşterileri bu sayfadan başvuru butonuna tıklayabilir ve başvuru formunu doldurabilir.

Müşteri Temsilcimiz en kısa sürede yapılan başvuru için dönüş sağlayacaktır.

Kampanya detayları ve sözleşme başlatmak için hemen tıkla!