Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
fibaemeklili-ve-ms-yeniden-birlikte

Pembe Kurdele ve M&S Yeniden Birlikte!

Kanser farkındalık ayında kadınlara özel kritik hastalıklarda tam güvence sunan sigortamız Pembe Kurdele ile Marks & Spencer birlikteliğini yeniden sizlerle buluşturmanın heyecanı içindeyiz.

Kadın sağlığına dikkat çekmeyi amaçlayarak gerçekleştirdiğimiz bu proje M&S müşterileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmış, pek çok kadın sigorta sahibi olmuştu. Başta meme kanseri olmak üzere altı farklı kadın kanserini kapsayan HDI Fibaemeklilik Pembe Kurdele Hayat Sigortası ekim ayı boyunca yeniden sizlerle olacak.

Ekim ayına özel, yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize HDI Fibaemeklilik Pembe Kurdele Hayat Sigortası, Marks&Spencer ‘dan hediye!

Nasıl kazanabilirsiniz?

Sektörde bir ilke imza atarak bu proje kapsamında “Kazı Kazan” yöntemi geliştirmiştik. Kazı Kazan yöntemimiz bu dönemde de geçerli. Kazı Kazan yönteminde;

Alışverişinizi tamamlamanızın ardından M&S size bir Kazı Kazan kartı verir.

Güvence kapsamına girmek için ‘’FIBAHAYAT BASLA’’ yazıp TC Kimlik Numaranız ve kartın kazıma alanındaki aktivasyon kodunu aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıp 3172’ye SMS atmanız yeterli.