Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
yeni-projemiz-chippin

HDI Fibaemeklilik ile Chippin’den Yeni Proje

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın markası olan Chippin, 2.500’den fazla üye ve iş yeri noktasında mobil ödeme yapan kullanıcıların alışverişlerinde yaptıkları ödemelerin bir kısmını Chippin olarak tüketiciye geri kazandıran bir sistemdir.

HDI Fibaemeklilik, dijitalleşmenin her detay ve noktasında yepyeni iş birliklerine öncü projeler eklerken Chippin ile de iş ortaklığı başlattı.

Buna göre birden fazla ürün için çalışmalar yapılacak.

Beyaz eşyadan gıdaya pek çok alanda yapılan alışverişlerde kazanılan %25 Chippin ile HDI Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus satın almak mümkün. Chippin uygulaması üzerinden HDI Fibaemeklilik mobil satış ekranına kolayca erişim sağlayan Chippin müşterileri, 300’den fazla markada yaptıkları alışverişlerde kazandıkları Chippinler ile alışverişlerini tamamlayabilirler.