Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik İnternet Şubesi Cepte

Yeni Şubemiz Cepte

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün en dinamik oyuncusu olarak dikkat çeken HDI Fibaemeklilik, yeniliklere devam ediyor.  
 
BES katılımcılarının,  Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerine sahip olan kullanıcıların mobil üzerinden işlemlerini kolayca yapabilmelerini sağlamak amacıyla HDI Fibaemeklilik, İnternet Şubesinin cep uygulamasını da hayata geçirdi.  
 
Yenilenen İnternet Şubenin APP uygulamasında müşteriler, kimlik bilgileri veya müşteri numarası ile giriş yaparak hesabındaki BES birikimlerini kolayca takip edebiliyor.  
 
Aynı zamanda Fon Getirilerini dilediği zaman incelerken  geçmişe yönelik açık vadelerini veya katkı payını öderken yaklaşan BES ödemesini de takip edebiliyor.  
 
Sağlık ve Hayat Sigortasına ait teminatların da rahatlıkla kontrol edildiği Mobil uygulamada poliçenin başlangıç ve bitiş tarihini, ödeme planlarını incelemek de mümkün.  
 
İletişim bilgilerinin ve şifre değişikliğinin çok kısa bir süre içinde güncellenebildiği APP uygulama ile hayat şimdi çok daha kolay!
 
Dijital dönüşümde hamlelerini her zaman müşteri talep ve beklentilerine göre tasarlayan HDI Fibaemeklilik Mobil uygulamasını, Google Play ve APP Store üzerinden edinmek mümkün.  
 
Dilediğiniz zaman internet şube işlemlerinizi kolayca yapabilmek için şimdi mobil uygulamayı indirin.