Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Arçelik’ de Chippin ile Öde, FibaTamSağlık’ta %15 Chippin Kazan

Arçelik’ de Chippin ile Öde, FibaTamSağlık’ta %15 Chippin Kazan

22 Mart – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Arçelik’te yapacağınız ödemelerde, ödeme yöntemi olarak Chippin’i tercih etmeniz halinde 2.000 TL ve üzeri ödeme yapan Chippin kullanıcıları, HDI Fibaemeklilik Tamamlayıcı Sağlık satın aldığında poliçe ödemelerinde %15 Chippin kazanma avantajına sahip oluyor!

FibaTamSağlık Sigortası Nedir?

SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında SGK'nın karşılamadığı bazı hizmetler için fark ödemeden işlem yaptırabilme ayrıcalığından yararlanmak isteyenlerin tercihi olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, HDI Fibaemeklilik'te çok daha geniş avantajlar sunuyor.

0 – 60 yaş aralığında SGK kapsamında olan ve Türkiye’de yaşayan bireylerin yanı sıra 0 – 18 yaş aralığında çocuklar, ödeyeni anne – baba olmak şartıyla FibaTamSağlık’tan yararlanabilir.

Yatarak, Yatarak ve Ayakta temiantlarının yanı sıra Dğum teminatı da FibaTamSağlık Sigortası’nın avantajlarındandır.

Ürünü Nasıl Satın Alınacak?

  • 22 Mart – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Arçelik’den Chippin ile 2.000 TL ve üzeri ödeme yaptıktan sonra
  • Chippin uygulaması içerisinde bulunan HDI Fibaemeklilik’ten “Kod Al” butonuna tıklanarak kod alınmalıdır.
  • HDI Fibaemeklilik Çağrı Merkezi (444 82 88) aranarak, Chippin uygulaması üzerinden alınan “Kodu” iletip ,FibaTamSağlık Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi alıp, ürünü satın alabilirsiniz.
  • 30 Nisan 2021 tarihine kadar kampanya kodu alınabilecektir, 31 Mayıs 2021 tarihine kadar alınan kod kullanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler, FibaTamSağlık Sigortası satın alım işlemi gerçekleştikten sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde hesaba tanımlanacak ve 30 (otuz) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Chippin Nedir?

Hayatının her noktasına dokunan pek çok markada kampanya ve avantaj sunan, mobil ödedikçe puan geri kazandıran alışveriş uygulamasıdır.Chippin ile temassız ve ödeme limitine takılmadan mobil ödeme yapılabilir. Kullanımı ücretsiz olan uygulama, Android ve IOS platformlarından indirilebilir ve kazanılan Chippinler, istenilen herhangi bir Chippin noktasında harcanabilir, nakde çevrilebilir veya arkadaşlar ile paylaşılabilir.

www.chippin.com