Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
 Beko’da Chippin ile Öde, FibaTamSağlık’ta %15 Chippin Kazan

Beko’da Chippin ile Öde, FibaTamSağlık’ta %15 Chippin Kazan

22 Mart – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Beko’dan Chippin ile 2.000 TL ve üzeri ödeme yapan kullanıcılar, HDI Fibaemeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe ödemelerinde %15 Chippin kazanıyor!

FibaTamSağlık Sigortası Nedir?

FibaTamSağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK ile anlaşmalı sağlık kurumlarında ödenmesi gereken fark ücretini karşılayan sağlık sigortasıdır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı özel sağlık kurumlarında tedavi olmak için devlet tarafından zorunlu tutulan 15 TL SGK katılım payının ödenmesi yeterli olacaktır.

Türkiye’de ikamet eden, 0 – 60 yaş aralığında SGK kapsamı altındaki tüm bireyler ile 0 – 18 yaş aralığında çocuklar, ödeyeni anne – baba olmak şartıyla bu sigortadan faydalanabilir.

Teminatlar:

Yatarak Tedavi, Ayakta Tedavi, Doğum

Ürünü Nasıl Satın Alınacak?

  • 22 Mart – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Beko’dan Chippin ile 2.000 TL ve üzeri ödeme yapıp,
  • Chippin uygulaması içerisinde bulunan HDI Fibaemeklilik’ten “Kod Al” butonuna tıklanarak kod alınmalıdır.
  • HDI Fibaemeklilik Çağrı Merkezi (444 82 88) aranarak, Chippin uygulaması üzerinden alınan “Kodu” iletip ,FibaTamSağlık Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi alıp, ürünü satın alabilirsiniz.
  • 30 Nisan 2021 tarihine kadar kampanya kodu alınabilecektir, 31 Mayıs 2021 tarihine kadar alınan kod kullanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler, FibaTamSağlık Sigortası satın alım işlemi gerçekleştikten sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde hesaba tanımlanacak ve 30 (otuz) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Chippin Nedir?

Hayatının her noktasına dokunan pek çok markada kampanya ve avantaj sunan, mobil ödedikçe puan geri kazandıran alışveriş uygulamasıdır.Chippin ile temassız ve ödeme limitine takılmadan mobil ödeme yapılabilir. Kullanımı ücretsiz olan uygulama, Android ve IOS platformlarından indirilebilir ve kazanılan Chippinler, istenilen herhangi bir Chippin noktasında harcanabilir, nakde çevrilebilir veya arkadaşlar ile paylaşılabilir.

Chippin Hakkında

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın markası olan Chippin, 2.500’den fazla üye iş yeri noktasında Chippin’le mobil ödeme yapan kullanıcılarına alışverişlerinin bir kısmını geri kazandıran Türkiye’nin ilk mobil ödemeye dayalı sadakat uygulamasıdır.

www.chippin.com