Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Yeni Projemiz Chippin

Yeni Projemiz Chippin

HDI Fibaemeklilik ile Chippin İş Birliği ile Hem Eğitime Hem Kadınlara Özel Kanser Hastalıklarında Finansal Destek

HDI Fibaemeklilik olarak Chippin ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğini bir adım daha ileriye taşıyarak hem eğitime hem kadınlara özel kanser hastalıklarında finansal destek sağlamak adına projemize yeni ürünler eklemekteyiz.

Bu işbirliği kapsamında Chippin ile 58 TL’den başlayan fiyatlarla Pembe Kurdele Hayat Sigortası’na, 84 TL’den başlayan fiyatlarla Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası’na sahip olmak mümkün. Üstelik sahip olunan güvence kapsamında, ödenilen prim tutarının %25’i kadar Chippin kazanır ve kazanılan Chippin’leri istenilen Chippin noktasında, pek çok alışveriş için kullanma fırsatından da yararlanırsınız

Kampanya detaylarını Chippin uygulaması üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz. Kampanya boyunca 444 82 88 numaralı HDI Fibaemeklilik Çağrı Merkezi’ne ulaşarak satın alma işleminin tamamlanabilir.

HDI Fibaemeklilik ve Chippin’den Yenilikçi Bir İş Birliği: Mobil Ödedikçe geri kazandıran kampanya

HDI Fibaemeklilik olarak teknoloji odaklı ve inovatif çözümleri müşterilerimizle buluşturmaktayız. Bu kapsamda Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın mobil ödemeye dayalı sadakat programı Chippin ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve onlara ayrıcalıklar sunmak için iş birliği gerçekleştirmekteyiz.

HDI Fibaemeklilik ve Chippin iş birliği kapsamındaki kampanyamız için ilk ürünümüz HDI Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus ile hem kendini hem de sevdiklerini güvence altına alırken, %25 Chippin geri kazanabilirsin.

Ayrıca gıda, beyaz eşya, kişisel bakım ve daha pek çok alışverişten kazanılan Chippinler ile HDI Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus satın alabilirsin.

İşbirliğimiz ile Chippin müşterileri Chippin uygulaması üzerinden HDI Fibaemeklilik mobil satış ekranlarına kolayca erişim sağlayarak HDI Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus’ı kolayca satın alırken, varsa bu işlemlerinde Chippin üye iş yeri olan 300’den fazla markadan yaptıkları alışverişlerden kazandıkları Chippinler ile alışverişlerini tamamlayabilirler. Aynı zamanda HDI Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus’ı satın aldıktan sonra kazandıkları %25 Chippin’i diledikleri Chippin noktasında kullanabilirler.

Chippin Nedir?

Hayatının her noktasına dokunan pek çok markada kampanya ve avantaj sunan, mobil ödedikçe geri kazandıran alışveriş uygulamasıdır.

Chippin ile temassız ve ödeme limitine takılmadan mobil ödeme yapılabilir. Ücretsiz olan uygulama Android ve IOS platformlarından indirilebilir ve kazanılan Chippinler, istenilen herhangi bir Chippin noktasında harcanabilir, nakde çevrilebilir veya arkadaşlar ile paylaşılabilir.

Chippin Hakkında

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın markası Chippin 2.500’den fazla üye iş yeri noktasında Chippin’le mobil ödeme yapan kullanıcılarına alışverişlerinin bir kısmını geri kazandıran Türkiye’nin ilk mobil ödemeye dayalı sadakat uygulamasıdır.

www.chippin.com