Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fibaemeklilik ve FibaRetail M&S, GAP Kampanyaları

HDI Fibaemeklilik ve FibaRetail M&S, GAP Kampanyaları

BESy

GAP Mağazalarında BESy

HDI Fibaemeklilik, güvenli yarınlara çocuklarımızı hazırlarken birikime dair bilinçlendirme faaliyetlerini de beraberinde yürütmektedir. Çocukların birikimli yarınlarına destek olmak için Fibaretail Grubuna ait GAP Mağazaları işbirliği yaparak BESy BES paketinin 250 TL katkı payı GAP'ten hediye olacak şekilde bir kampanya düzenlenmiştir. Aynı zamanda BESy ile birikim yapan katılımcılarımız bu BES Plan özellikleriyle AÇEV'e destek sağlamaktadır. Böylece eğitim ihtiyacı bulunan bir annenin hayatına destek sağlamaktadır.

Pembe Kurdele

Kanser Ayı Ekim’de Hediye Sigorta ve Kazı Kazan Kartı Projesi

Yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize HDI Fibaemeklilik Pembe Kurdele Hayat Sigortası, Marks&Spencer ‘dan hediye!

Aynı zamanda HDI Fibaemeklilik KAZI - KAZAN PROJESİ de bu kampanya dahilinde bir ilke imza atmaktadır. M&S müşterilerine alışveriş sonrasında kendilerine hediye edilen Kazı Kazan kartındaki kodu SMS ile göndermeleri sonrasında Pembe Kurdele Hayat Sigortası poliçeleri oluşturularak anında SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Prim ödemesi ise M&S tarafından yapılmaktadır.

Ferdi Kaza

Yeni Yıla Başlarken Kazalara Karşı Güvence

HDI Fibaemeklilik, Fibaretail Grubundan Marks & Spencer ile birlikte yeni yıla özel bir kampanyaya imza atmaktadır. Kampanya dahilinde 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan mağaza müşterilerinin hepsine 20.000 TL teminatlı Ferdi Kaza Sigortası ve Online Diyetisyen hizmeti, Kazı Kazan kartları ile hediye edilmektedir.

APP

HDI Fibaemeklilik ile Sevdiklerinize Güvence

FibaRetail (M&S ve GAP) Mobil Uygulamaları içinden Pembe Kurdele Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası sunulmaktadır. HDI Fibaemeklilik'ten Pembe Kurdele Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası alan App kullanıcılarına prim tutarının %35'i kadar puan hediye edilmektedir.