Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fibaemeklilik ve Multinet Kampanyaları

HDI Fibaemeklilik ve Multinet Kampanyaları

HDI Fibaemeklilik, Multinet ile farklı zaman dilimlerinde kampanyalar gerçekleştirmektedir. Bu kampanyalar ile amaç hem BES birikimlerine değer katmak hem de Hayat’a dair faydalar oluşturmaktır.

Multinet BES Sadakat Projesi

Bu proje dahlilinde HDI Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Multinet Grubu altında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Multipay kullanıcılarına 200 TL TatlıPara "Hoş Geldin Hediyesi" ve her yıl 3.500 TL'ye kadar TatlıPara "Sadakat Hediyesi" olarak Multinet tarafından hediye edilmektedir.

Multinet Pembe Kurdele Hayat Sigortası

Anneler Günü'ne özel HDI Fibaemeklilik'ten Pembe Kurdele Hayat Sigortası başlatan Multipay kullanıcılarına prim tutarının %25'i kadar TatlıPara hediye edilmektedir.

Multinet Çok Yaşa Hayat Sigortası

Babalar Günü'ne özel HDI Fibaemeklilik'ten Çok Yaşa Hayat Sigortası başlatan Multipay kullanıcılarına prim tutarının %25'i kadar TatlıPara hediye edilmektedir.