Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fibaemeklilik ve Vodafone Kampanyaları

HDI Fibaemeklilik ve Vodafone Kampanyaları

Fibaemeklilik’ten Vodafone Emeklilik Planı

Kampanya Başlangıç Tarihi: 04.08.2021

Vodafone abonelerini, hazırladığımız plan ve avantajlarla Bireysel Emeklilik Sistemi ile buluşturuyoruz. Artık Vodafone’lular tasarruf edip, hayallerini güvence altına alırken, birikimlerine ek olarak devlet katkısından da yararlanabiliyor.

Vodafone’lular BES sayfamıza, Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinde bulunan Sigorta başlığından tek tıkla ulaşabiliyor. Sayfamız içerisinden, “Bireysel Emeklilik Sistemi, Devlet Katkısı, Plan Özellikleri” gibi aklınıza takılan konularda detaylı bilgi alabilirken, sayfanın en altında yer alan “Beni Ara” butonunu tıklayarak, çağrı merkezi yetkililerimizin kendilerine ulaşmalarını sağlayabiliyorlar.

BES ile Hayallerini Güvence Altına Alırsın

Bireysel Emeklilik Sistemi ya da en bilinen kısa adıyla BES; sahip olduğun hayat standardını, gelecekte de devam ettirebilmen için birikim yapmanı sağlayan, Devlet Katkısıyla desteklenmiş, Sosyal Güvenlik Sistemini tamamlayan avantajlı bir sistemdir. Katılımcılarımız bu avantajlı sistem ile, katkı paylarını ve ödeme periyotlarını belirleyebilir, birikimlerini dilediği fonlarda değerlendirebilir ve birikimlerine ek olarak devlet katkısı avantajından da yararlanabilir. Vodafone’lular minimum 200 TL ile avantajlı Vodafone Emeklilik Planına dahil olarak bu avantajlı sisteme şimdi geçiş yapabilirler.

Üstelik 18 Yaş Altı Çocuk ve Gençlerimiz de Dahil!

Bireysel Emeklilik Sistemi'ndeki yeni düzenleme ile artık 18 yaş altı gençler, çocuklar, bebekler ve yeni doğanlar da bu avantajlı sisteme dahil olup, birikimlerine ek olarak devlet katkısı avantajından da yararlanabilecekler. Bireysel Emeklilik Sistemi’nde bulunan 10 yıl ile 56 yaş kriterlerinin, mevzuatta yapılan değişiklik ile aile ekonomisine olduğu gibi ülke ekonomisine de katkı sağlanması amaçlanmıştır. Çocukların 18 yaşını doldurduktan sonra yaşama birikim avantajı ile devam etmesi düşünülmüştür. Artık Vodafone aboneleri de, çocuk veya yakınlarını Vodafone Emeklilik Planı ile buluşturarak, geleceklerini güvence altına alabilecekler.

HDI Fibaemeklilik olarak sosyal sorumluluk projelerine verdiğimiz önemin altını birkez daha çizmek adına 18 yaş altı BES sürecimizde AÇEV’in Okuyan Bir Gelecek Platformu ile de yeni bir yolculuğa başladık.

Vodafone Emeklilik Planını 18 yaş altı çocukları için başlatan katılımcılarımız, çocukları ya da yakınları için birikim yaparken, AÇEV’in Okuyan Bir Gelecek Platformu’nu destekleyerek geleceğin okuryazarlarının yetişmesine de katkı sağlamış olacak.


Vodafone Sigorta İş Birliği ile HDI Fibaemeklilik'ten BES Başlatanlar, 500 TL Değerinde Hediye Çeki Kazanıyor

Geçmiş Kampanya
Kampanya Tarihleri:
 17.08.2022 – 30.11.2022

Vodafone Yanımda Uygulaması veya vodafonesigorta.com.tr’den BES Kampanyası’na katılarak HDI Fibaemeklilik’ten Bireysel Emeklilik yaptıran Vodafone aboneleri 500 TL değerinde Her Şey Yanımda Hediye Çeki kazanıyor!

Hediye çeki kazanan Vodafone’lular Vodafone Yanımda uygulaması Her Şey Yanımda menüsünde geçerli 500 TL Her Şey Yanımda Hediye Çekini dilediği kategoride harcayabiliyor.

Şimdi BES’in Olsun, Geleceğin Elinde Olsun!

Bireysel Emeklilik Sistemi ile birikim yapar, tasarruf eder ve hayallerini güvence altına alırsın. Vodafone’lular avantajlı Vodafone Grup Emeklilik Kampanya Planı altında BES başlatarak bu sisteme kolaylıkla dâhil olabiliyor.

18 Yaş Altı Çocuk ve Gençlerimiz de Yararlanabiliyor!

Kampanyadan 18 yaş altı katılımcılar da faydalanabilirler. 18 yaşından küçük katılımcılar için kampanya koşullarının sağlanması durumunda hediye çeki, katılımcı adına Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan kanuni temsilciye iletilecektir.

Kullanım Koşulları

Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinde bulunan Kampanyalar menüsünden ve vodafonesigorta.com.tr’den BES Kampanyası bilgilerine ve Kampanya Koşulları’na ulaşılabiliyor.

HDI Fibaemeklilik ve Vodafone Mobil Ödemeyle Seyahat Sağlık Sigortası Devri

Kampanya Başlangıç Tarihi: 08.10.2019

HDI Fibaemeklilik Seyahat Sağlık Sigortasını, 49 TL’den başlayan fiyatlar ve mobil ödeme seçeneğiyle Vodefone’lularla buluşturmaktayız.

Projemiz, teknolojinin gücünü arkasına alarak müşterilere çok daha pratik ve hızlı bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Vodafone’lular, “Vodafone Yanımda Uygulaması” üzerinden vize işlemleri sırasında zorunlu olarak talep edilen ve yurt dışı seyahatleri sırasında güvence sunan Seyahat Sağlık Sigortası’na, kolayca yönlendirilip birkaç adımda sahip olabilmektedirler.

Yurt dışına çıkmadan önce “Bankadan mı halletsem yoksa online olarak mı satın alsam?” diye düşündüren Seyahat Sağlık Sigortası, Vodafone ile geliştirdiğimiz projeyle son derece pratik bir çözüme kavuşmaktadır. Teknolojinin gücünü sonuna kadar kullanan “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden, HDI Fibaemeklilik’in Seyahat Sağlık Sigortası ürününe en hızlı yoldan ulaşacağınız şekilde size sunarken beraberinde birçok kolaylık da sağlamaktadır.

Yurt dışı seyahati sırasında oluşabilecek acil sağlık sorunlarına karşı güvence

Kullanıcı deneyiminin rahatlığını önemseyen Vodafone Yanımda Uygulaması’nda HDI Fibaemeklilik tarafından sunulan Seyahat Sağlık Sigortası, sizi yurt dışı seyahati süresince yaşanabilecek acil sağlık sorunlarına karşı teminat limitleri çerçevesinde güvence altına alır. Bu teminatlar; Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık, Ayakta ve Yatarak Tıbbi Tedavi, Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Nakli veya Seyahati ve Sigortalının Vefatı Halinde Cenazenin Tıbbi Şartlara Uygun Olarak Nakli gibi önemli işlemleri kapsar. En fazla 16 gün yapılan HDI Fibaemeklilik Seyahat Sağlık Sigortası’ndan, yaş sınırı olarak 15 gün ila 80 yaş aralığındaki kişiler faydalanabilir.

“Yurt Dışı Kullanım Rehberi” sayfasından ulaşabilirsiniz

30.000 Euro limitli HDI Fibaemeklilik Seyahat Sağlık Sigortası’na Vodafone “Yanımda” Uygulaması içerisinde bulunan “Yurt dışı kullanım rehberi” başlığından tek tıkla ulaşılabiliyor. Ayrıca bu sigortayı yurt dışı seyahatine çıkmadan önce 49 TL’den başlayan fiyatlarla birkaç adımda satın almanız mümkün.