Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Galatasaraylılar Gelecek için HDI Fibaemeklilik ile Biriktiriyor!

Galatasaraylılar Gelecek için HDI Fibaemeklilik ile Biriktiriyor!

Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 03.06.2021 - 22.12.2022 

Galatarasay taraftarlarına özel oluşturduğumuz yeni Galatasaray Emeklilik Planı ile taraftarlar bireysel emeklilik birikimlerini plana özel avantajlarla değerlendirirken kulüplerine de destek oluyor.

Galatasaray Emeklilik Planı, özel avantajlarla Bireysel Emeklilik (BES) sözleşmesi ile birikimi yapma imkanı sağlıyor. Birikimler Re-Pie portföy yönetim şirketi uzmanları tarafından “HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Galatasaray Re-Pie Portföy Değişken Emeklilik Yatırım Fonu”nda* aslanlar gibi yönetiliyor, taraftarların birikimi büyüdükçe kulüp daha çok kazanıyor.

Avantajlar

  • Giriş Aidatı Yok
  • Yönetim Gider Kesintisi yok
  • Ara verme kesintisi yok
  • Giriş Aidatı bu planda alınmamaktadır. Ancak başka şirkete aktarım veya Bireysel Emeklilik Sisteminden (BES) ayrılma durumunda Çıkışa Ertelenmiş Giriş Aidatı kesilir.
  • Fon İşletim Gider Kesintisi Sözleşme yürürlükte olduğu süre boyunca fon varlık değeri üzerinden fon işletim gider kesintisi alınmaktadır. HDI Fiba Emeklilik Ve Hayat A.Ş Galatasaray Re-Pie Portföy Değişken EYF için yıllık %2,20 dir.

Galatasaray Spor Kulübü Hakkında

Galatasaray Spor Kulübü 1905 yılında Galatasaray Lisesi öğrencilerinden Ali Sami Yen’in önderliğinde kurulmuştur. Günümüzde pek çok branşta başarılı sporcular yetiştiren Galatasaray Spor Kulübü Türkiye ve dünyada büyük başarılar elde etmiştir. Kulüp spor faaliyetlerinin yanında eğitim ve kültür faaliyetlerini de desteklemektedir.

Re-Pie Portföy Yönetim Şirketi Hakkında

Türkiye’nin faaliyet izni almış ilk alternatif yatırım fonu yönetim şirketi olarak 2015 yılında kurulmuş olan Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş, Eylül 2021 itibarıyla 3.919.366.836 liraya ulaşmış bir portföy büyüklüğüne sahiptir. Yönettiği tüm fonlarda ve yaptığı yatırımlarda, sahip olduğu güçlü birikimi yansıttığı iş modeliyle katma değerli hizmetler sunuyor.

* HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Galatasaray Re-Pie Portföy Değişken EYF izahnameleri 25/05/2021 tarihli ve 10334 sayılı Ticaret Sicili Gazetesinde yayımlanmıştır.