Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Gelecek Sensin

Gelecek Sensin

HDI Fibaemeklilik ve GAP’ten Eğitime Destek Projesi

HDI Fibaemeklilik eğitim hayatını destekleyen büyük projemizi ve işbirliğimizi paylaşmanın heyecanını taşımaktadır. Bu kampanyada GAP’ten; mağazalarda ve gap.com.tr’de 600 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilere Ferdi Kaza ve Eğitim Destek Hizmetleri sigorta paketi hediye edilmektedir.

Gelecek Sensin!

Kampanyanın amacı; hem beklenmedik kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak hem de “Eğitime Destek Hizmetleri’’ ile çocuğunuzun parlak bir geleceğe sahip olmasına katkıda bulunmaktır.

Kazanma Koşulları

GAP mağazalarından ya da gap.com.tr adresinden 600 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda GAP tarafından Ferdi Kaza ve Eğitim Destek Hizmetleri sigorta paketi hediye kartı kazanırsınız. Hediye kartın içinde bulunan kazı kazan kodunu SMS olarak 3172’ye gönderirsiniz ve ürünün sahibi olursunuz.

Poliçenizi oluşturmak için ‘’FIBAHAYAT BASLA’’ yazıp TC Kimlik Numaranız ve kartın kazıma alanındaki aktivasyon kodunu aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıp 3172’ye SMS atmanız yeterli.

Ürün Teminatları

  • 20.000 TL Kaza Sonucu Vefat,
  • 20.000 TL Kaza Sonucu Daimi Maluliyet

Eğitime Destek Hizmetleri

  • Kariyer / Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti
  • Dil Kursları İndirim Hizmetleri
  • Kolejlerde İndirim Hizmeti
  • Yaz Okullarında İndirim Hizmeti

Poliçe Süresi: 1 yıl

Yaş Aralığı: 18 – 70

KAMPANYA SÜRESİ: 19.04.2021 - 30.04.2021