Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Kapıcılar Kralı Platformu Esnaflarına Özel Kampanya

Kapıcılar Kralı Platformu Esnaflarına Özel Kampanya

Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 1 Mayıs 2023 – 31 Ekim 2023

İlk olarak bakkal ve market alışveriş hizmeti sunan "Kapıcılar Kralı" platformu, ilerleyen zamanlarda kapıcılardan alınan tüm hizmet desteğini sunmayı hedefliyor.

Kapıcılar Kralı’ndan Küçük Esnafa Büyük Destek

Tüketiciye avantajlı bir alışveriş imkânı sunabilmeyi hedefleyen Kapıcılar Kralı Platformu, esnafına destek amacıyla HDI Fibaemeklilik Hayat Sigortası ile üye iş yerlerini buluşturuyor.

Buna göre kampanyanın öne çıkan koşulları şu şekilde:

Kapıcılar Kralı mobil uygulaması üzerinden aylık belli bir minimum ciroya ulaşan esnafa, Kapıcılar Kralı ile yapmış oldukları anlaşmanın devam ediyor olması koşulu ve sonraki 11 (on bir) ay da her ay minimum ciro hedefini tutturmaları ön şartı ile 100.000 TL Vefat ve Kaza Sonucu Maluliyet teminatlı Hayat Sigortası, Kapıcılar Kralı tarafından hediye edilecek.

Bu kampanyadan 18-70 yaş arasındaki kişiler sigorta poliçeleri devam ettiği sürece 1 (bir) kez yararlanabilecek.

Poliçenin geçerliliği için, HDI Fibaemeklilik tarafından poliçe düzenlenmesine engel bir durumun olmaması gerekiyor.

Kapıcılar Kralı, sigorta kapsamına alınması istenilen kişilere ait listeleri HDI Fibaemeklilik’e gönderecek olup, hediye sigortanın aktive edilmesi için esnafın yapması gereken ayrıca bir işlem bulunmamaktadır.

HDI Fibaemeklilik sigorta hak edişi bulunan esnafa, sigorta poliçesi düzenlenmesi öncesinde, e-Posta ya da SMS ile Sigorta Bilgilendirme Formu ve HDI Fibemeklilik Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metnini gönderecektir.

Sigorta tanziminden sonra sigorta poliçesi e-Posta ya da SMS ile HDI Fibaemeklilik tarafından Sigortalılara gönderilecektir.

Kapıcılar Kralı ve HDI Fibaemeklilik gerekli gördüğü durumlarda kampanya şartlarını ve tarihlerini değiştirme ya da kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.