Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fibaemeklilik, Findeks Kampanyası ile  Hayatın Karışınıza Çıkarabileceği Risklere Karşı Kendinizi ve Sevdiklerinizi Güvene Altına Alın!

HDI Fibaemeklilik, Findeks Kampanyası ile Hayatın Karışınıza Çıkarabileceği Risklere Karşı Kendinizi ve Sevdiklerinizi Güvene Altına Alın!

Kampanya Tarihi: 26.08.2021 – 30.09.2021

Kampanyaya Dahil Olan Ürünler: Fibalı Yaşam Hayat Sigortası, Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası

Findeks dijital (Findeks Mobil veya Findeks İnternet Şube veya Findeks.com) kanalları üzerinden Risk Raporu satın alan Findeks üyeleri HDI Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ürünlerinde %20 indirim avantajına sahip oluyor!

Findeks dijital kanalları üzerinden Findeks Risk Raporu satın alım işlemi sonunda paylaşılan indirim kodu ile 444 82 88 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayarak indirimli ürünlerinizi hemen satın alabilirsiniz.

Findeks üzerinden Risk Raporu almak için tıklayın

Fibalı Yaşam Hayat Sigortası:

Fibalı Yaşam Sigortası; vefat, kaza sonucu vefat ve kaza sonucu kalıcı maluliyet risklerine karşı seni ve sevdiklerini güvence altına almakla kalmaz, aynı zamanda ayrıcalıklı asistans hizmetleri de sunar. Yaşam risklerine karşı maddi güvencen olacak bu gelişmiş sigorta paketinin desteğini, ihtiyaç duyduğun her an hissedecek; asistans hizmetleriyle hayatına konfor ve kolaylık katacaksın.

Asistans Hizmetlerimiz:

  • Diş Check-up,
  • Seyahat Hizmetleri

Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası:

HDI Fibaemeklilik olarak çocuğunun eğitiminin senin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve onun için hayal ettiğin geleceği Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ile vefat ya da kaza sonucu maluliyet durumda çocuğunun eğitim masraflarını HDI Fibaemeklilik olarak karşılıyoruz. Ayrıca bu poliçenin sana sunduğu ayrıcalıklı Asistans Hizmetleri’nden de faydalanabilmeni sağlıyoruz.

Asistans Hizmetlerimiz:

  • Dil kursları, kolejler, yaz okulu ve kreşlerde indirim
  • Kariyer- Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti
  • AÇEV’e bağış

Kampanya Koşulları:
Findeks Hakkında:

Türkiye’nin önde gelen dokuz bankasının ortaklığı ile kurulan Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. (KKB) tarafından hayata geçirilen Findeks, bireylere ve reel sektöre yönelik olarak tasarlanmış yeni bir finansal hizmet platformudur.