Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fibaemeklilik ve Moneybo İşbirliği Avantajlarla Geliyor

HDI Fibaemeklilik ve Moneybo İşbirliği Avantajlarla Geliyor

Birleşik Ödeme Sistemi’nin yeni avantajlar dünyası hizmeti Moneybo ile HDI Fibaemeklilik işbirliği başlıyor!

Finansal çözüm hizmetleri sunan Birleşik Ödeme Sistemi’nin pek çok firmayı bir araya getiren ve avantajlı fiyatlarla alışveriş sağlayan yeni hizmeti Moneybo, şimdi sizlerle!

HDI Fibaemeklilik olarak dahil olduğumuz bu sistemde ürünlerimiz, fiyat ve hediye avantajı ile Moneybo dünyasında yerini aldı!

Avantajlı Ürünler

Fiba TamSağlık Sigortası

SGK anlaşmalı özel sağlık kurumlarından muayene, tetkik ve tedavi ihtiyaçlarınız için fark ödemeden kaliteli sağlık hizmeti sunduğumuz tamamlayıcı sağlık sigortamız Moneybo ile prim tutarının %20’si kadar CarrefourSA hediye çeki kazandırıyor.

Avantajlar

  • Özel Sağlık Sigortası’na göre düşük prim oranı
  • Doğum teminatı ekleme imkanı
  • Aile indirimi
  • Prim tutarının %20’si kadar CarrefourSA hediye çeki
Hemen başla!

Fibalı Yaşam Sigortası

Vefat, Kaza Sonucu Vefat ya da Kaza Sonucu Daimi Maluliyet risklerine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabileceğiniz, üstelik Asistans hizmetlerinden de faydalanabileceğiniz hayat sigortamıza Moneybo ile %20 indirim avantajla sahip olabilirsiniz.

Avantajlar

  • Diş Check-up hizmeti
  • Seyahat hizmetleri
Hemen başla!

Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası

Çocuğunuz için hayal ettiğiniz geleceği güvence altına almanızı sağlayan, çocuğunuzun eğitim ve bakım ihtiyaçları için Asistans Hizmetleri sunan hayat sigortamıza Moneybo ile %20 indirim avantajla sahip olabilirsiniz.

Avantajlar

  • Dil kursları, kolejler, yaz okulu ve kreşlerde indirim
  • Kariyer - Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti
  • Fibaemeklilik’ten Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası satın aldığınızda AÇEV - Anne Çocuk Eğitim Vakfı’na bağış yapmış ve hiç tanımadığınız çocukların da eğitimine katkı sağlamış olursunuz
Hemen başla!

Birleşik Ödeme Hakkında:

Birleşik Ödeme; finansal işlemleri teknoloji ile birleştirerek ürettiği inovatif, pratik, güvenilir fintech çözümleri ile müşterilerine ve iş ortaklarına avantajlar sağlayan, ürün çeşitliliği konusunda en geniş yelpazeye sahip elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketidir.

2010 yılında kurulan Birleşik Ödeme, Ekim 2015’te Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri lisansı ile ilk yetkilendirilen şirketlerden olup, mevcutta Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir.