Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At

Erol Öztürkoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

fibaemeklilik-yonetim-kurulu-yonetim-kurulu-uyesi-ve-genel-mudur-erol-ozturkoglu-1dfca5c2026544089b9092f83c921a258

Erol Öztürkoğlu, 1971 yılında doğdu.

Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamlayan Öztürkoğlu, mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde Sigortacılık, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Aktüerya üzerine yüksek lisans yaptı.

3 senelik farklı bir sektör deneyiminin ardından 1996 yılında sigortacılık sektöründeki kariyerine başladı. Garanti Sigorta A.Ş. ile Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. ’de çeşitli görevlerde çalıştı.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de Teknik ve Aktüerya Birim Müdürlüğü görevinin ardından 26 Kasım 2012 itibarıyla Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de Teknik, Operasyon ve Bilgi İşlemden Sorumluluğu yanı sıra şirketin Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

01.02.2017 tarihi itibari ile Fibaemeklilik Genel Müdürü görevine getirildi . 2023 Ocak itibarıyla HDI Fibaemeklilik Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.