Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik’te Ağustos'a Özel Pegasus’tan 5000 BolPuan

Fibaemeklilik’te Ağustos'a Özel Pegasus’tan 5000 BolPuan

BES'ini HDI Fibaemeklilik'te başlat, Pegasus’tan Ağustos'a özel 5000 BolPuan'kazan!

Pegasus BolBol üyeleri 2021 Ağustos ayında bool bool kazanıyor, kazandığı puanlarla boool boool uçuyor.

11.08.2021 - 31.08.2021 tarihleri arasında HDI Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerine, Pegasus’tan “Hoşgeldin Hediyesi” 3000 BolPuan yerine 5000 BolPuan! Ayrıca Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay fon büyüklüğünün %1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi”

Ağustos 2021’e özel kampanyanın koşulları:

  • Geçerlilik süresi: 11.08.2021 - 31.08.2021
  • Avantaj: Ağustos 2021’e özel 5000 BolPuan Hoşgeldin Hediyesi!
  • Kampanya, Pegasus BolBol üyelerine özeldir. HDI Fibaemeklilik BES sözleşmesi başlatılırken iletilen cep telefonu numarası ile BolBol üyelik cep telefonunun aynı olması gerekmektedir. Cep telefonu numaralarının farklılık göstermesi halinde kampanyadan faydalanılamaz.
  • Kampanya geçerlilik süresi içinde HDI Fibaemeklilik BES sözleşmesi başlatılması gerekmektedir. BES Sözleşmesinin geçerlilik süresi içinde veya sonradan iptal edilmesi halinde kampanyadan faydalanılamaz.
  • Kampanyadan yalnızca HDI Fibaemeklilik “Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu Kampanya” grubu altında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir.
  • 5000 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” bir kereye mahsus yüklenecektir.
  • Pegasus BolBol üyesi tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ’nin katkı payı ve emeklilik planında varsa giriş aidatının ödenmesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin başlangıç tarihinden itibaren iki aylık cayma süresi sonrası devam etmesi şartı ile, cayma süresinin bitiş tarihini takip eden yedi işgünü içerisinde, Pegasus BolBol hesabına, 5000 BolPuan Hoşgeldin Hediyesi yüklenir.
  • 01 Eylül 2021 tarihi itibari ile Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu adı altında başlatılan Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri için 3000 BolPuan “Hoş geldin” hediyesi kazanılmaya devam edecektir.
  • Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyeleri, Sadakat Hediyesi olarak Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece, her ay fon büyüklüğünün 1%’i kadar BolPuan hediyesine hak kazanacaktır. İlki Hoşgeldin Hediyesi ile eş zamanlı, devam eden aylar ise ayın ilk 7 işgünü içerisinde, Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir. Sadakat Hediyesi hesaplamasında, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin fon büyüklüğü, devlet katkısı tutarı dahil edilmeksizin dikkate alınacaktır.
  • Diğer koşullar için kampanya sayfamıza göz atın.

Pegasus BolBol Nedir?

Pegasus ile yürüttüğümüz kampanyanın içeriğinde de bahsettiğimiz Pegasus BolBol, Pegasus HavaYolları’nın uçuş programıdır. BolBol Uçuş Programı’na sadece cep telefonu numaranla ücretsiz üye olabilir, her uçuşundan ve iş ortaklarından yaptığın harcamalardan yüzlerce BolPuan kazanabilir, BolPuanlarını biriktirip ödül biletler kazanabilirsin.

Kampanya detayları ve sözleşme başlatmak için hemen tıkla!