Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fibaemeklilik ve Pegasus Hava Yolları’ndan BolBol Kazandıran Kampanya

HDI Fibaemeklilik ve Pegasus Hava Yolları’ndan BolBol Kazandıran Kampanya

HDI Fibaemeklilik olarak yenilikçi duruşumuzu ve müşterilerimize ayrıcalıklar sunmanın bize verdiği heyecanı yansıtan farklı projelere imza atmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Pegasus Hava Yolları ile yürüttüğümüz kampanya; Pegasus BolBol üyesi olup HDI Fibaemeklilik Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatanlara özel, Pegasus’tan
binlerce BolPuan hediyesi içermektedir.

BES, HDI Fibaemeklilik’ten; 5000 BolPuan, Pegasus’tan

Güncel Kampanya
Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 06.10.2022

BES'ini HDI Fibaemeklilik'ten başlatan Pegasus BolBol üyeleri şimdi 5000 BolPuan kazanıyor! Aynı zamanda her ay fon büyüklüğünün %1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi” de kampanya boyunca Pegasus tarafından üyelerinin BolBol hesaplarına yüklenmeye devam ediyor.

% 30 Devlet Katkısı avantajından yararlanabildiğin Bireysel Emeklilik Sözleşmesini 18 yaşından küçükler için de başlatabilirsin.

6 Ekim 2022 – 14 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerli olacak bu fırsattan yararlanmak için hemen şimdi başvurunu yapabilirsin.

Kampanya detayları ve sözleşme başlatmak için hemen tıkla!

Pegasus'tan 50000'e Varan BolPuan Kazanma Fırsatı!

Geçmiş Kampanya
Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 15.08.2023 – 29.09.2023

HDI Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik başlatan Pegasus BolBollular, şimdi daha çok BolPuan kazanıyor, kazandıkları BolPuan’larla bol bol uçuyor!

15 Ağustos’ta başlayan kampanyamızda BES için HDI Fibaemeklilik’i seçen Pegasus BolBol üyeleri 5000 yerine 50000’e varan BolPuan “Hoş Geldin Hediyesi” kazanıyor

Aynı zamanda her ay birikiminin %1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi” de kazanmaya devam ediyor.

15 Ağustos 2023 – 29 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerli olacak bu fırsattan yararlanmak için hemen şimdi başvuru yapabilirsin.

HDI Fibaemeklilik ile Şimdi Daha da Çok BolPuan!

Geçmiş Kampanya
Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 29.03.2022 - 05.10.2022

BolBol üyeleri, HDI Fibaemeklilik ve Pegasus iş birliği ile yeni kampanya döneminde Hoş Geldin Hediyesi olarak 3000 BolPuan yerine artık 4000 BolPuan kazanıyor. 29 Mart 2022 itibarı ile başlayan yeni dönemde 4000 BolPuan avantajı yanı sıra her ay fon büyüklüğünün %1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi” de kampanya süresince Pegasus tarafından üyelerin BolBol hesaplarına yüklenmeye devam ediyor.

Hem %30 Devlet Katkısından hem de BolPuan’lardan yararlanmak için harekete geç. Ayrıca unutma; 18 yaşından küçüklere BES yaptırmak mümkün!

Güncel kampanya detaylarına şimdi ulaşabilirsin.

BES Yolculuğunda HDI Fibaemeklilik’i Seç, Pegasus’tan BolPuan Kazan!

Geçmiş Kampanya
Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 05.12.2019 – 28.03.2022

HDI Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu’nda Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerini, binlerce BolPuan kazandıran ayrıcalıktan yararlanma fırsatı bekliyor. Bu fırsat sayesinde Pegasus BolBol üyelerine “Hoş Geldin Hediyesi” olarak 3.000 BolPuan verilmektedir. Ayrıca Bireysel Emeklilik Sözleşmesinin devam etmesi durumunda her ay sözleşme fon büyüklüğünün %1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi” de kampanya süresince Pegasus tarafından üyelerin BolBol hesaplarına yükleniyor. Kampanya boyunca Pegasus BolBol üyeleri, BES’ini HDI Fibaemeklilik’te değerlendirerek, Pegasus BolBol’da binlerce puan kazanıyor.

Pegasus BolBol üyelerinin kampanyadan faydalanmak için yapmaları gereken tek şey ise HDI Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu altında BES sözleşmesi başlatmak. Bireysel Emeklilik Sözleşmesini başlatmak isteyenler aşağıdaki link üzerinden bilgilerini bizimle paylaşabilir. Böylece HDI Fibaemeklilik Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz, başvurunun geçerli olduğu süre dahilinde katılmak isteyenlere en kısa sürede erişim sağlayacaktır.

Proje Ortağımız Pegasus Hava Yolları Kimdir?

1990 yılında havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus Hava Yolları, 2005’te ESAS Holding tarafından satın alınarak düşük maliyetli iş modelini benimsedi. Türkiye’nin lider düşük maliyetli hava yolu olan Pegasus, hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna olan inancıyla ve uyguladığı “low cost (düşük maliyetli hava yolu)” modeliyle misafirlerine uygun fiyatlı ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlıyor. 2018 itibarıyla “Türkiye’nin Dijital Hava Yolu” söylemiyle faaliyet gösteren Pegasus, misafirlerini 39’u yurt içinde, 70’i yurt dışında olmak üzere toplam 42 ülkede 109 noktaya ulaştırıyor; İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştiriyor. Pegasus, misafir deneyimini odak alan yaklaşımıyla onların seyahat deneyimlerini kolaylaştıracak dijital teknolojiler ve benzersiz yenilikler sunuyor.

Pegasus BolBol Nedir?

Pegasus ile yürüttüğümüz kampanyanın içeriğinde de bahsettiğimiz Pegasus BolBol, Pegasus HavaYolları’nın uçuş programıdır. BolBol Uçuş Programı’na sadece cep telefonu numaranla ücretsiz üye olabilir, her uçuşundan ve iş ortaklarından yaptığın harcamalardan yüzlerce BolPuan kazanabilir, BolPuanlarını biriktirip ödül biletler kazanabilirsin.