Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fibaemeklilik ve Perakende Zincirinin Lider Firmalarından CarrefourSA ile Binlerce Puan Kazandıran Kampanya

HDI Fibaemeklilik ve Perakende Zincirinin Lider Firmalarından CarrefourSA ile Binlerce Puan Kazandıran Kampanya

Sektörde yenilikçi vizyonuyla ayrıcalıklı projeler sunan HDI Fibaemeklilik, Türkiye’de organize perakende sektörünün lider markası CarrefourSA ile öncü projeler yapmayı sürdürüyor.

CarrefourSA ile Yeni Dönem

Güncel Kampanya
Başlangıç Tarihi: 13.05.2024 - 31 Aralık 2024

HDI Fibaemeklilik’te Sadakat Emeklilik Planı CarrefourSA 1000 TL Kampanya Grubu’nda Bireysel Emeklilik sözleşmesine CarrefourSA’dan, CarrefourSA mağazalarında geçerli hem 1.000 TL değerinde Hoş Geldin Hediyesi hem de her ay binlerce TL Puan Sadakat Hediyesi.

Bu kapsamda minimum 10.000 TL fon büyüklüğü ile başlayan Sadakat Hediyesi, birikim büyüdükçe artmaya devam ederken katılımcı tarafından elde edilen birikim, CarrefourSA alışverişinde de değerlenir.

13 Mayıs 2024’te başlayan yeni kampanya döneminde 400 TL yerine artık 1000 TL Hoş Geldin Hediyesi kazanılıyor. CarrefourSA Kart sahiplerinin kampanyadan faydalanmak için yapmaları gereken tek şey HDI Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı CarrefourSA 1.000 TL Kampanya Grubu altında BES sözleşmesine sahip olmak .

Başvuru için tıklayın

Geçmiş Kampanya
Başlangıç Tarihi: 02.11.2022

Fibaemeklilik’te Sadakat Emeklilik Planı CarrefourSA 400 TL Kampanya Grubu’nda Bireysel Emeklilik sözleşmesi başlatanlar CarrefourSA’dan, CarrefourSA mağazalarında kullanabilecekleri hem 400 TL değerinde Hoş Geldin Hediyesi hem de her ay binlerce TL Puan Sadakat Hediyesi kazanma hakkına sahip oluyor.

Bu kapsamda minimum 10.000 TL fon büyüklüğü için her ay 5 TL’den başlayan Sadakat Hediyesi, birikim büyüdükçe artmaya devam ederken katılımcı tarafından elde edilen birikim, CarrefourSA alışverişinde de değerlenir.

2 Kasım 2022’de başlayan yeni kampanya döneminde 200 TL yerine artık 400 TL Hoş Geldin Hediyesi kazanılıyor. CarrefourSA Kart sahiplerinin kampanyadan faydalanmak için yapmaları gereken tek şey HDI Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı CarrefourSA 400 TL Kampanya Grubu altında BES sözleşmesi başlatmak.

Başvuru için tıklayın

Birikimin HDI Fibaemeklilik’te Olsun, CarrefourSA’da Sepetin Dolsun!

Geçmiş Kampanya
Başlangıç Tarihi: 26.08.2020 - 01.11.2022

Bu çalışma çerçevesinde HDI Fibaemeklilik’te Sadakat Emeklilik Planı CarrefourSA Grubu’nda Bireysel Emeklilik sözleşmesi başlatanlar CarrefourSA’dan, CarrefourSA mağazalarında kullanabilecekleri hem 200 TL değerinde Hoş Geldin Hediyesi hem de her ay binlerce TL Puan Sadakat Hediyesi kazanma hakkına sahip olmaktadır.

Minimum 10.000 TL fon büyüklüğü için her ay 5 TL’den başlayan Sadakat Hediyesi, birikim büyüdükçe artmaya devam eder ve katılımcı tarafından elde edilen birikim, CarrefourSA alışverişinde de değerlenir.

CarrefourSA Kart sahiplerinin kampanyadan faydalanmak için yapmaları gereken tek şey HDI Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı CarrefourSA Grubu altında BES sözleşmesi başlatmak.

Böylelikle BES başlatanlar Hoş Geldin Hediyesi ve her ay binlerce TL puan kazanma fırsatına sahip olacak.

CarrefourSA Kart Puanlarını kazanmaya hemen başlamak ve web sitemiz üzerinden kampanya süresi dahilinde kampanyaya katılmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. HDI Fibaemeklilik Müşteri Temsilciniz, kampanya süresi boyunca en kısa sürede size dönüş sağlayacak.

Başvuru için tıklayın

CarrefourSA Hakkında

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, 10.500 çalışanı ile “Yeni Nesil Market” vizyonu doğrultusunda 52 ilde faaliyet gösteren 653 marketi, 9 deposu ve online marketi Carrefoursa.com ile taze, kaliteli ve güvenilir şekilde 60 bin çeşit ürünü “Ne Lazımsa” hizmet anlayışı ile günde 500 binden fazla müşterisine ulaştırmaktadır.