Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Hayat Sigortası

Eğitim Sigortası

Geleceğin güvenle inşa edilmesi için eğitim şart!

Çocuğunuzun her koşulda eğitimini sürdürebilmesi, güvenle tasarlanmış yarınlar ile mümkündür.

Güvenle tasarlanmış yarınları, finansal güç ile destekleyebilmenizi sağlamak amacıyla HDI Fibaemeklilik, sizin ve çocuğunuz için birbirinden avantajlı ürünler geliştirdi.

Hayatın neler getirebileceğini en baştan hesaplamak pek mümkün olmasa da olası riskleri hesaplayarak finansal önlem almak hiç de zor değil.

Mutlak Eğitim, Mutlak Eğitim Plus ve Kesintisiz Eğitim hayat sigortalarımızın avantajlarını hemen inceleyebilir, sizin için en uygun olanı şimdi satın alabilirsiniz.

Eğitim sigortası ürünlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse Mutlak Eğitim Plus ile dil kurslarında, kolejlerde, yaz okullarında ve kreşlerde indirim avantajından yararlanırken Kariyer - Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti'nden de yararlanabilirsin.

Kesintisiz Eğitim ile TL yanısıra dövize endeksli birikim yaparken bir yandan da eğitimi güvenceye alabilirsin. Üstelik olası risklerin gerçekleşmesi halinde aylık olarak ödediğin primlere ek olarak aylık Destek Maaşı (aylık ödediğin primin 3 katı) ve aylık Maluliyet Maaşı (aylık ödediğin primin 5 katı) alabilirsin. Ayrıca sigorta bitiminde risk gerçekleşsin veya gerçekleşmesin; hesabında fon ile değerlenen birikimini alabilirsin. 

Eğitimin hakkını veren HDI Fibaemeklilik Eğitim Sigortası ürünleri hakkında geniş bilgi için sitemizi inceleyebilirsin.

Eğitim Sigortası Nedir?

Eğitim Sigortası Fiyatları

En Avantajlı Eğitim Sigortası