Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Hayat Sigortası

Fibalı Ferdi Kaza Sigortası

Hayat sürprizlerle dolu! Ne yazık ki bu sürprizler her zaman yüzünü güldürmeyebilir.

Beklenmedik durumlara, görünmez kazalara karşı Fibalı Ferdi Kaza Sigortası ile önlemini şimdi al, korktuğun başına gelmesin. Zorlu süreçleri, maddi rahatlık keyfiyle sorunsuzca yaşa!

Neden Fibalı Ferdi Kaza Sigortası?

Fibalı Ferdi Kaza Sigortası, başına gelebilecek kazalara karşı seni ve aileni güvence altına alır. Böylece zor anlarda yaşayabileceğin maddi problemleri es geçebilirsin.

Kaza sonucu vefat ve maluliyet gibi durumlarda tazminat sağlayan sigortan ile aynı zamanda kaza sonucu tedavi masrafları teminatından da yararlanabilirsin.

Fibalı Ferdi Kaza Sigortası Teminatları Nelerdir?

Fibalı Ferdi Kaza Sigortası teminatları, seni hangi durumlara karşı maddi güvence altına alıyor? Aşağıdaki başlıkları inceleyerek öğrenebilirsin.

  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Sigortalının sigorta süresi içinde kaza sonucu vefatı halinde tayin edilmiş lehdarına veya lehdar tayin edilmemiş ise kanuni varislerine, sözleşmede belirtilen kaza sonucu vefat teminatı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları dahilinde ödenir.
  • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı: Sigortalının kaza sonucu daimi malul kalması durumunda belirlenen teminat tutarı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları kapsamında sigortalıya tek seferde ödenir.
  • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı: Bu teminat, poliçedeki ana teminat tutarı olan vefat teminatının % 30'u kadardır ve azami 35.000 TL'dir. Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları kapsamında değerlendirilir. Beyan edilen fatura tutarının teminat tutarından büyük olması durumunda, teminat tutarı kadar; fatura tutarının teminat tutarından küçük olması durumda ise fatura tutarı kadar ödeme yapılır.

Fibalı Ferdi Kaza Sigortası Kapsamı Dışında Kalan Durumlar Nelerdir?

Kaza Sonucu Vefat ve Kaza Sonucu Daimi Maluliyet teminatları Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarına tabidir.  

Fibalı Ferdi Kaza

18-65 Yaş

25.000 TL / 50.000 TL / 100.000 TL

Bu paketin Kaza Sonucu Vefat Teminatı 25.000 TL / 50.000 TL / 100.000 TL'dir.

  • 1.250 TL / 2.500 TL / 5.000 TL Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı
  • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları
  • Bekleme yok
  • Muafiyet yok