Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Hayat Sigortası

Mutlak Eğitim Hayat Sigortası

Hayat ne getirse getirsin, çocuğun için kurduğun planlar yarım kalmasın. En değerli varlığın çocuğun için hayal ettiğin parlak gelecek, HDI Fibaemeklilik Mutlak Eğitim Hayat Sigortası ile artık güvence altında!

Mutlak Eğitim Hayat Sigortası ile beklenmedik risklerle karşılaştığında dahi çocuğun eğitimine devam eder; iyi bir eğitim alarak kendini geleceğe güçlü bir şekilde hazırlar.

Neden Mutlak Eğitim Hayat Sigortası?

Eğitimin ne kadar önemli olduğunu bilen HDI Fibaemeklilik, senin için sunduğu Mutlak Eğitim Hayat Sigortası ile çocuğunun ya da eğitimini üstlendiğin öğrencinin hayallerini teminat altına alır. Böylece ailen ve sevdiklerinle birlikte gelecek planları kurarken başına gelebilecek vefat ya da maluliyet durumunda ödemekle yükümlü olduğun eğitim masrafları, HDI Fibaemeklilik tarafından karşılanır. Çocuğun için attığın bu güçlü adımla onun parlak geleceği güvence altına alınır.

Mutlak Eğitim Hayat Sigortası Teminatları Nelerdir?

Mutlak Eğitim Sigortası teminatlarının hangi durumlarda geçerli olduğunu şimdi keşfedin.

  • Vefat Teminatı: Sigortalının tercihlerine göre yıllık eğitim maliyeti belirlenir. Vefat durumunda, kalan eğitim süresini karşılayacak tutar bir defada çocuğunun geleceği için ödenir.
  • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde sigortalının kaza geçirerek malul kalması durumunda, daimi maluliyet tazminatı ödenir. Tazminat bedeli, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen maluliyet oranları cetveline göre belirlenir.

Bilmen Gerekenler

  • Çocuğun varsa ya da bir öğrencinin eğitimini üstleniyorsan ve 18 - 65 yaş aralığındaysan Mutlak Eğitim Sigortası’ndan faydalanabilirsin.
  • Sigorta süresi, sigorta başlangıç tarihinden itibaren kalan eğitim süresine göre belirlenir. En az 2 yıl, en çok 20 yıl olabilir.
  • Sigortanın nakit ödemesi, çocuğunun kalan eğitim süresi baz alınarak yapılır. Riskli bir durumla karşılaştığında yıllık eğitim masrafı ile kalan eğitim yılı çarpılır ve HDI Fibaemeklilik’in ödeme yapması gereken miktar böylece hesaplanmış olur.