Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Hayat Sigortası

Pratik Hayat Sigortası

Hayatın kötü sürprizleri senin ve ailenin mutluluğunu bölmesin. Başına gelebilecek beklenmedik risklere karşı Pratik Hayat Sigortası ile ailenin yaşam standartlarını koruma altına alabilir, gelecek planlarını sağlam temeller üzerine kurabilirsin.

Neden Pratik Hayat Sigortası?

Kendi hayatını ve sevdiklerinin hayatını maddi güvence altına almak istiyorsan HDI Fibaemeklilik'in Pratik Hayat Sigortası ile tanışmalısın. Sana bir şey olması durumunda yakınlarına tazminat ödemesi yapan Pratik Hayat, sorumluluğunu taşıdığın aileni daima korumana yardımcı olur.

Pratik Hayat Sigortası Teminatları Nelerdir?

Pratik Hayat Sigortası teminatları, hangi durumlara karşı seni maddi güvence altına alır?

Detayları buradan inceleyebilirsin.

  • Vefat Teminatı: Sigortalının her türlü vefatı (kaza veya hastalık) halinde, teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.
  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Sigortalının kaza sonucu vefatı durumunda teminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları kapsamında sigortalıya tek seferde ödenir.
  • Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı (İsteğe Bağlı): Dilersen kaza sonucu maluliyet teminatı ile poliçeni zenginleştirebilirsin. Teminata sahip olduğunda kaza sonucu maluliyet durumunda belirlenen teminat tutarı, tek seferde ödenir.

Bilmen Gerekenler

  • Pratik Hayat Sigortası 1 yıl süre ile geçerli.
  • 18 - 65 yaş aralığındaysan ve HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Risk Kabul Şartlarına uygunsan Pratik Hayat Sigortası’ndan faydalanabilirsin.