Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Hayat Sigortası

Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası Nedir?

HDI Fibaemeklilik olarak çocuğunun eğitiminin senin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve onun için hayal ettiğin geleceği Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ile güvence altına alıyoruz.

Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ile çocuğunun eğitimi için gelecek planları kurarken başına gelebilecek vefat ya da kaza sonucu maluliyet durumda çocuğunun eğitim masraflarını HDI Fibaemeklilik olarak karşılıyoruz. Ayrıca bu poliçenin sana sunduğu ayrıcalıklı Asistans Hizmetleri’nden de faydalanabilmeni sağlıyoruz.

Neden “Mutlak Eğitim Plus” Sigortası Almalısın?

Çünkü Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ile beklemeyen kazalara karşı hazırlıklı olursun. Böylece bu riskler ile karşılaştığında bile çocuğunun eğitimi yarım kalmaz; iyi bir eğitim almaya devam eder. Üstelik bu sigortada vefat ve kaza sonucu maluliyet teminatlarına ek olarak bir de ayrıcalıklı Asistans Hizmetlerimiz ile çocuğunun eğitim sürecine katkı sağlarız.

Ayrıca HDI Fibaemeklilik'ten Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası satın aldığında, AÇEV - Anne Çocuk Eğitim Vakfı’na bağış yapmış ve hiç tanımadığın çocukların da eğitimine katkı sağlamış olduğunu bilmeni isteriz.

"Mutlak Eğitim Plus” Sigortasının Sağladığı Teminatlar Nelerdir?

Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası teminatları aşağıdaki durumlarda geçerli olur.

  • Vefat Teminatı: Tercihine göre yıllık eğitim maliyeti belirlenir. Vefat durumunda, kalan eğitim süresini karşılayacak tutar, bir defada çocuğunun geleceği için ödenir.
  • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde kaza geçirerek derhal ya da iki sene içerisinde malul kalman durumunda daimi maluliyet tazminatı ödenir. Tazminat bedeli, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen maluliyet oranları cetveline göre belirlenir.
  • Asistans Teminatı: Poliçe kapsamında dil kurslarında, kolejlerde, yaz okullarında ve kreşlerde indirim ile Kariyer - Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti verilir.

Mutlak Eğitim Plus Sigortasının Asistans Hizmeti Avantajları

Mutlak Eğitim Plus ürünümüzü satın aldığında kullanmaya başlayabileceğin Asistans Hizmetlerimiz, bugünden başlayarak yarınlarına değer katmayı amaçlayarak senin için tasarlandı.

Kolaj ve devlet okulları hakkında bilgi, hobi eğilimleri, hobi kursları hakkında bilgi alman için Kariyer ve Eğitim Koçluğu Danışmanlığı hizmetimiz, bütçene uygun kolejler konusunda da seni bilgilendirmek için tasarlandı.

Özel olarak anlaşmalı olduğumuz Dil Kurslarında, Kolejlerde, Yaz Okullarında ve Kreşlerdeki indirimlerimizden de ayrıca yararlanabileceksin.

Sana en iyi desteği, en iyi şekilde sağlayabilmemiz için Mutlak Eğitim Plus aldığında bizimle irtibata geçmen oldukça önemli. Çünkü her kurum ile anlaştığımız indirim oranı birbirinden farklılık gösterebiliyor. Bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinde en az 48 saat önce Müşteri Hizmetlerimizi araman gerekiyor.

Mutlak Eğitim Plus Sigortası ile İlgili  Bilmen Gerekenler

  • Mutlak Eğitim Plus Sigortası ile çocuğunun ya da bir öğrencinin eğitimini üstlenmek için 18 - 65 yaş aralığında olmalısın.
  • Sigorta süresi, sigorta başlangıç tarihinden itibaren kalan eğitim süresine göre belirlenir. En az 2 yıl, en çok 20 yıl olabilir.
  • Nakit ödemesi çocuğunun kalan eğitim süresi baz alınarak yapılır. Riskli bir durumla karşılaştığında yıllık eğitim masrafı ile kalan eğitim yılı çarpılır ve HDI Fibaemeklilik’in ödeme yapması gereken miktar böylece hesaplanmış olur.
Mutlak Eğitim Plus

18-65 Yaş

10.000 TL / 20.000 TL / 30.000 TL

Eğitim süresine göre yıllık Vefat Teminatı ve Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı

  • Bu pakette çocuğunuzun eğitime destek olacak asistans teminatları mevcuttur.
  • Kolejlerde, dil kurslarında, yaz okullarında ve kreşlerde %50'ye varan indirimler ile Kariyer - Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti verilmektedir.